نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 389980
۲ شیطان صفت، جسد دختری را پس از قتل سوزاندند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۸
دو شیطان‌صفت پس از ربودن دختری او را مورد آزار شیطانی قرار داده و پس از کشتن این دختر، جسدش را به آتش کشیدند. این دو تبهکار صبح دیروز برای سومین بار در شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی «امین مقدم زهرا» محاکمه شدند.

به گزارش «ایران»، دهم تیر سال ۸۴ خانواده دختر ۲۶ ساله با مراجعه به پلیس خبر دادند که فرزندشان گم شده است. پدر این دختر به کارآگاهان گفت: «سارا»، چند ماهی است که با پسری به نام محسن – ۲۷ ساله – که از کارگران ساختمانی است ارتباط دارد و قرار بوده این جوان با دخترم ازدواج کند، حالا فکر می‌کنم گم شدن دخترم زیر سر او باشد.وقتی محسن تحت بازجویی قرار گرفت از سرنوشت «سارا» اظهار بی‌اطلاعی کرد اما سرانجام لب به اعتراف گشود و راز جنایت هولناک را فاش کرد.

او گفت: «چند ماهی بود که با سارا آشنا شده بودم، او به من علاقه داشت و پی در پی برای دیدنم به ساختمانی که در آنجا مشغول کارگری بودم می‌آمد.به خاطر اینکه من با تلفن همراه صاحبکارم به او زنگ می‌زدم صاحبکارم – مجید – شماره سارا در گوشی‌اش بود. به او زنگ زد و گفت: «اگر محسن با تو ازدواج نمی‌کند من حاضرم با تو ازدواج کنم.» اما سارا به این درخواست جواب رد داد.»در ادامه تحقیقات نیز مشخص شد «مجید» ـ۳۸ ساله – و «محسن» با طرح نقشه‌ای شیطانی سارا را به قربانگاه کشانده و پس از آزار و اذیتش او را به طرز فجیعی کشتند.این دو شیطان‌صفت چند روز بعد نیز به محل جنایت هولناک‌شان در اطراف بیابان‌های پاکدشت رفتند و با ریختن بنزین جسد قربانی را به آتش کشیدند.

محسن پس از دستگیری با اعتراف به قتل، همدستش را هم لو داد که مجید نیز دستگیر شد.آنها پیش از این از سوی قضات دو شعبه دادگاه کیفری تحت محاکمه قرار گرفته بودند که قضات یکی را عامل قتل و دیگری را به عنوان مباشر در قتل دانستند. اما اعترافات ضد و نقیض دو متهم، دادرسان دادگاه را در تشخیص اینکه کدام یک عامل اصلی جنایت است دچار تردید کرد تا اینکه صبح دیروز برای سومین بار این دو شیطان صفت تحت محاکمه قرار گرفتند و در پایان جلسه قضات دادگاه برای صدور رأی وارد شور شدند. قرار است رأی دادگاه بزودی صادر شود.
 
کلمات کلیدی : قتل، تجاوز
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۸ ۱۲:۲۱:۱۶
آخه این چه وضع دادرسی و قانون و عدالت و اسلام است
اگر اعتراف به تجاوز کرده اند هر دو را اعدام کنید
اینکه کدام عامل قتل بوده جه اهمیتی دارد؟ (3925882) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۸ ۱۳:۴۷:۵۷
چه دختر بدبخت چندش اوری... (3926077) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۸ ۲۲:۱۲:۲۰
اگه دختر سالمی بود با یه نامحرم در ساختمان غریبه قرار نمیذاشت... (3926759) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.