توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 506187
اعطاي "تنديس زرين سرآمدان روابط عمومي" به شركت بهره برداري مترو تهران
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۳
مديريت ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري مترو تهران به عنوان روابط عمومي سرآمد، شايسته دريافت "تنديس زرين" ششمين دوره تقدير از سرآمدان روابط عمومي ايران شد.

به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري مترو تهران و حومه، در اين مراسم که با حضور معاون وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، مدير عامل شركت ملي پست جمهوري اسلامي ايران، رئيس مركز روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت كشور و جمعي از اساتيد برجسته علوم ارتباطات و دست‌اندرکاران و پیشکسوتان روابط عمومی های کشور در دانشگاه تربيت مدرس تهران برگزار شد، از مديريت ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري مترو تهران به عنوان روابط عمومي سرآمد با اهداي "تنديس زرين سرآمدي"تجليل به عمل آمد.

تعهد به سرآمدي و طي مسير آن بر اساس مدل تخصصي شده EFQM  در روابط عمومي‌ها و دريافت پنج ستاره بر اساس مميزي انجام شده، معيارهاي مد نظر هيات داوران بود كه با ارزيابي شاخصه هايي چون نتیجه گرایی، مخاطب محوری، رهبری، فرآیندگرایی، توسعه مشارکت و منابع انسانی، یادگیری، نوآوری و بهبود مستمر، توسعه شراکت ها، مسئولیت اجتماعی، مديريت ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري مترو تهران شايسته دريافت اين تنديس زرين شناخته شد. 

همچنين از جمله ديگر نقاط مثبت در اين ارزيابي، احراز نتایج سرآمدي در زمينه عملکرد مخاطبان، کارکنان و جامعه توسط راهبری پیش برنده خط مشی و راهبرد مدیریت روابط عمومی ها بود كه بر طبق آن در اين مراسم از روابط عمومی های متعهد به شاخصه هاي سرآمدي به لحاظ ساختاري و عملكردي با اعطای تندیس قدردانی شد.

مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه پیش از این نیز موفق به کسب عناوین بر‌تر کشوری چون تندیس روابط عمومی‌ بر‌تر در رشته «اطلاع رسانی» در یازدهمین دوره جشنواره برترین‌های روابط عمومی (۱۳۹۳)؛ تندیس سیمین جشنواره سرآمدان روابط عمومی ایران (۱۳۹۴) ، تندیس زرین جشنواره سرآمدان روابط عمومی ایران (۱۳۹۵) و نشان خلاقیت و نوآوری در در سمینار «تبیین نقش روابط عمومی‌ها در تحقق اقتصاد مقاومتی» (1396) شده بود.

 
کلمات کلیدی : متروی تهران + مترو + حمل و نقل درون شهری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.