توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 386983
اعتراف یک بازیگر زن روی آنتن تلویزیون: از سوسک می‌ترسم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۴
پروانه معصومی بازیگر، در پاسخ به سئوال رامبد جوان درباره اینکه در زندگی از چه چیز می‌ترسد، پاسخ داد: «سوسک».

به گزارش خبرآنلاین، معصومی مهمان سه‌شنبه شب نهم شهریور برنامه «خندوانه» بود. او در ابتدای صحبت‌های خود با اشاره به کوچ از تهران گفت: «بهمن ماه امسال ۲۰ سال است که به یکی از روستاهای شهر زیبای صومعه‌سرا کوچ کرده‌ام.»

او دلیل کوچ خود را چنین توضیح داد: «شلوغی‌های تهران یکی از دلایل بود و دلیل بعدی، کرایه‌های خیلی گران خانه‌ها. علاوه بر این‌ها سال ۵۳ من در آن منطقه از «صومعه‌سرا» فیلمی بازی کرده بودم و آرزو داشتم بالاخره روزی آنجا زندگی کنم. در نهایت ۲۰ سال قبل نیما (پسرم) آنجا برایم خانه ساخت.»

معصومی در پاسخ به اینکه نخستین خاطره‌ای که به یاد دارد چیست، چنین پاسخ داد: «اولین خاطره من مال وقتی است که دو سال و نیم سال داشتم. من وخواهر بزرگترم با مادرم به خانه دایی رفتیم. مادرم، من را جلوی در خانه آنان رها کرد و رفت داخل و من ماندم جلوی در و از ترس گریه می‌کردم. آنجا حس ترس از گم شدن را تجربه کردم و همین حالا هم از گم شدن می‌ترسم.»

او همچنین وقتی جوان از او پرسید در زندگی از چه چیز بیشتر می‌ترسد، گفت: «از سوسک می‌ترسم. ما در باغ خیلی مار داریم، اما اصلا از آن‌ها نمی‌ترسم، ولی سوسک نه. اگر سوسک در خانه دیده شود من دیگر نمی‌روم.»

جوان در ادامه به همکاری با معصومی در سریال «نشانی» اشاره کرد و معصومی هم در ادامه خاطره‌ای از روزهای همکاری با جوان مطرح کرد: «روز اول یا دوم شروع کار بود شما من را راهنمایی می‌کردید که من گفتم چشم، آقای جوان گفتند بازیگر حرفه‌ای این است که حرف کرگردان را می‌پذیرد.»
 
کلمات کلیدی : خندوانه+پروانه معصومی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.