توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508680
فولکس واگن فراخوان داد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۷
آژانس استاندارد روسیه اعلام کرد، اخیرا مطلع شده که شرکت فولکس واگن قصد دارد ۷ هزار و ۶۷۰ دستگاه از خودروهای مدل مولتی وان تی ۵ و تی ۶ خود را که در فاصله سال های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۶ در بازار این کشور فروخته شده، برای رفع عیب فرا بخواند.

به گزارش تسنیم به نقل از رویترز، آژانس استاندارد روسیه اعلام کرد، اخیرا مطلع شده که شرکت فولکس واگن قصد دارد 7 هزار و 670 دستگاه از خودروهای مدل مولتی وان تی 5 و تی 6 خود را که در فاصله سال های 2014 و 2016 در بازار این کشور فروخته شده، برای رفع عیب فرا بخواند.

آژانس استاندارد روسیه در ماه گذشته میلادی نیز اعلام کرده بود که 3 هزار و 463 دستگاه از خودروهای گروه فولکس واگن در این کشور شامل مدل های اسکودا اوکتاویا، یتی و راپید، برای رفع عیب فر خوانده می شوند.

در طی هفته جاری، سازمان نظارت بر کیفیت محصولات بازار چین هم اعلام کرد که یک میلیون و 818 هزار و 340 دستگاه از خودروهای تولیدی شرکت فولکس واگن برای رفع عیب موجود در پمپ سوخت، فر خوانده می شوند.
 
کلمات کلیدی : فولکس واگن، فراخوان، خودرو، خدمات پس از فروش
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.