توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 491986
لاوروف: روسیه سر تحریم‌هایش مذاکره نمی‌کند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۸
وزیر امور خارجه روسیه ضمن انتقاد از سیاست های سازمان ملل در وضع کردن تحریم علیه این کشور اعلام کرد که مسکو در مذاکره برای رفع تحریم حضور پیدا نمی کند.

به گزارش مهر، «سرگئی لاوروف» وزیر امور خارجه روسیه اظهار داشت: مسکو در مذاکرات برداشتن تحریم های روسیه، شرکت نخواهد کرد.

وی افزود: من دوست دارم تکرار کنم که اگرچه واضح است که تحریم کردن حق  شورای امنیت سازمان ملل است، اما آنها این تحریم ها را فقط به دلیل صلح و مسائل امنیتی می توانند اعمال کنند. من دوباره تاکید می کنم که ما در هیچ مذاکره ای مبنی بر بررسی وضعیت لغو تحریم ها شرکت نخواهیم کرد.

وزیر امور خارجه روسیه تصریح کرد: سیاستهای کوته نظرانه آمریکا و اتحادیه اروپا از راه های زیادی موجب ایجاد بحران در اوکراین شده است. اقتصاد باید از مسائل سیاسی دور نگه داشته شود.

از سال ۲۰۱۴ تا کنون رابطه بین روسیه و اتحادیه اروپا و آمریکا، به دلیل مسئله بحران اوکراین و منطقه کریمه، تخریب شده و به همین دلیل تحریم هایی علیه روسیه وضع شده است.
 
کلمات کلیدی : لاوروف+روسیه+تحریم روسیه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.