نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 441981
واکنش کانال تلگرامی رهبری به اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران از سوی آمریکا
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۳۰
کانال تلگرامی سایت مقام معظم رهبری، فیلمی از بیانات معظم‌له درباره توصیه وزیرخارجه پیشین آمریکا به دولت بعدی بابت حفظ تحریم‌ها و امتیازگیری از ایران را منتشر کرد.

به گزارش خبرآنلاین در ادامه متن بیانات رهبر انقلاب آمده است؛

گفتیم دشمن خارجی آمریکا، انگلیس و فلان. همینطور شعار می دهیم یا نه؟ من عرض کنم خدمت شما که این شعار نیست، متکی به واقعیات است. ما از قضایای دنیا مطلع می شویم. وقتی فرض کنید وزیر خارجه خوش اخلاق آمریکا در نامه وداعیه خود به دولت بعدی توصیه می کند که به ایران هرچه میتوانید سخت بگیرید، تحریم ها را نگه دارید، بدانید با سخت گیری می شود از ایران امتیاز گرفت کما اینکه ما گرفتیم. خب این دشمن است. این دشمن، دشمن خندان است. یک دشمن بود که می آمد صریحا می گفت که ایران محور شرارت است این فرد این را صریحا نمی گوید اما رفتار او همین رفتار است. این شد دشمن.
پس ما که هی می‌گوییم دشمن، دشمن شعار نیست. بعضی آدمهای بی انصاف می گویند اینها در کار داخلی خودشان درمانده اند و می خواهند دشمن بتراشند. نه! دشمن تراشی نیست. چشمت را باز کن تا ببینی. چشمت را ببنیدی نمی بینی سرت را زیر برف کنی نمی بینی، سرت را بلند کن نگاه کن می بینی.
 
کلمات کلیدی : تحریم ایران+ترامپ+برجام
 
Canada
۱۳۹۵-۱۱-۱۶ ۰۹:۵۳:۲۱
انشالله خداى رحمن و رحيم رهبرى را در اين شرايط صحيح و سالم نگهدارد (4150164) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.