توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 476226
واشنگتن مسئولیت کامل درز اطلاعات حمله منچستر را بر عهده می‌گیرد
تاریخ انتشار : شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۳
وزیر خارجه آمریکا اطمینان داده است که دولت واشنگتن مسئولیت کامل درز اطلاعات مربوط به تحقیقات پلیس بریتانیا درباره حمله مرگبار تروریستی منچستر را بر عهده می‌گیرد.

به گزارش تسنیم به نقل از رویترز، رکس تیلرسون وزیر خارجه آمریکا روز جمعه در سحنانی تاکید کرد: دولت ایالات متحده مسئولیت کامل درز اطلاعات مربوط به تخقیقات پلیس بریتانیا درباره حمله مرگبار به یک کنسرت در شهر منچستر را بر عهده می گیرد.

در حمله انتحاری دوشنبه شب به یک کنسرت در شهر منچستر حداقل 22 نفر کشته شده اند. تیلرسون در دیدار با بوریس جانسون وزیر خارجه بریتانیا ، تصریح کرد: در سراسر آمریکا ، قلب های زیادی به خاطر حمله انتحاری به کنسرت شهر منچستر شکسته شد.

در پی درز اطلاعات مربوط به تحقیقات پلیس بریتانیا درباره این حادثه در رسانه های خبری آمریکا، لندن همکاری اطلاعاتی با واشنگتن را به طور موقت، متوقف کرده بود.

تیلرسون گفت: ما مسئولیت کامل درز اطلاعات را بر عهده می گیریم و به طور آشکار تاسف خود را نسبت به اتفاقی که افتاده است، اعلام می کنیم. ما قاطعانه انتشار نامناسب این اطلاعات را محکوم می کنیم.

وی در پایان بر تقویت همکاری اطلاعاتی بین آمریکا و بریتانیا برای جلوگیری از درز این گونه اطلاعات تاکید کرده است.
 
کلمات کلیدی : انفجار + منچستر + انگلستان + داعش
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.