نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 453122
۲۲ اسفند؛ اعلام رسمی کاندیدای اصلاح‌طلبان برای انتخابات ریاست‌جمهوری ۹۶
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۱
دبیر شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: دستور کار این هفته شورا اعلام کاندیدای اصلاح‌طلبان برای انتخابات ریاست‌جمهوری ۹۶ است.

ژاله فرامرزیان دبیر شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در گفت‌وگو با تسنیم، با بیان اینکه روز یکشنبه 22 اسفندماه نامزد رسمی اصلاح‌طلبان برای انتخابات ریاست‌جمهوری اعلام می‌شود، گفت:  شاخص‌های شورای سیاست‌گذاری برای انتخابات شوراها نیز نهایی شده است.

فرامرزیان با بیان اینکه قبل از پایان سال نشستی با شوراهای استانی اصلاح‌طلبان خواهیم داشت، گفت: برنامه دیدار کل اعضای شورا با آقای روحانی نیز در دستور کار است که هنوز تاریخ دقیق آن مشخص نیست.

وی درباره انتشار لیستی تحت عنوان «گام سوم» برای انتخابات شوراها، اظهار کرد: لیست گام سوم جعلی است و ما کانال یا شعاری به نام «گام سوم» انتخاب نکرده‌ایم. بعد از ثبت‌نام‌ها، افرادی که می‌خواهند کاندیدای ما باشند را براساس شاخص‌ها ارزیابی کرده و در نهایت به جمع‌بندی می‌رسیم.
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96 + انتخابات ریاست‌جمهوری + اصلاح‌طلبان
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۱ ۱۳:۲۱:۵۶
از قرار دیدارشان با آقای روحانی معلوم است کاندیدای اصلاح طلبان کیست. (4197426) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.