توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 430938
واکنش جهاداسلامی به تصمیم غیرانسانی صهیونیست‌ها
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۱
جهاد اسلامی فلسطین تصمیم رژیم صهیونیستی برای عدم تحویل پیکر شهدای فلسطینی را ناجوانمردانه و ظالمانه توصیف کرد.
به گزارش فارس، جهاد اسلامی فلسطین تصمیم رژیم صهیونیستی برای عدم تحویل پیکر اسیران فلسطینی را «ناجوانمردانه» توصیف کرد و خواستار اتخاذ موضع فلسطینی واحد و قدرتمند در مقابله با این رژیم شد.

بر اساس گزارش وبگاه «فلسطین‌الیوم»،‌ کابینه امنیتی-دیپلماتیک رژیم صهیونیستی طی جلسه‌ای که ساعات پایانی روز یکشنبه (دیروز) برگزار کرد تصمیم گرفت پیکرهای شهدای حماس را که در جریان عملیات بدست نظامیان اسرائیلی کشته شدند، به خانواده‌هایشان باز نگرداند.

رژیم صهیونیستی اعلام کرده این اقدامات را در راستای فشار بر جنبش حماس برای آزادی نظامیان اسرائیلی که در سال 2014 اسیر شده‌اند، انجام می‌دهد.

شیخ خضر عدنان از رهبران جهاد اسلامی در کرانه باختری نیز اعلام کرد تصمیم های سرکوبگرانه رژیم صهیونیستی نسبت به اسرای در بند و نیز پیکر شهدا در سردخانه‌های طالمانه است و سازمان بین‌المللی انسانی خصوصا صلیب سرخ باید وارد عمل شوند.

حماس یک  ویدئو از «شاؤول آرون»  نظامی اسرائیلی که در 2014 اسیر شد، منتشر کرد و تل‌آویو پس از آن با تشکیل جلسه اعلام کرد پیکر شهدا را تحویل حماس نمی‌دهد.
 
کلمات کلیدی : جهاد اسلامی+اسرائیل+رژیم صهیونیستی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.