توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 504035
مهار آتش در ارتفاعات خامی باشت پس از 2 روز
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۱
فرماندار شهرستان باشت گفت: پس از دو روز تلاش شبانه روزی آتش در ارتفاعات و مناطق صعب العبور کوه خامی در باشت ساعت 23 یکشنبه شب مهار شد.

سید مسعود حسینی در گفت و گو با ایسنا افزود: پس از دو روز تلاش شبانه روزی آتش در ارتفاعات و مناطق صعب العبور کوه خامی در باشت ساعت 23 یکشنبه شب مهار شد.

فرماندار شهرستان باشت تصریح کرد: روز جمعه گذشته بر اثر صاعقه آتش در ارتفاعات کوه خامی این شهرستان روشن شد که همان روز نیز بر اثر بارش باران خاموش شده بود. صبح روز شنبه براثر افتادن کنده های سوخته در ارتفاعات کوه خامی و وزش باد شدید آتش در این منطقه صعب العبور شعله ور شد. برای مهار این آتش سوزی گسترده تمام نیروهای مردمی، بسیج، محیط زیست و منابع طبیعی و برخی ادارات با همکاری بی وقفه تلاش کردند.

فرماندار باشت خاطر نشان کرد: پس از دو روز تلاش بسیار نیروها این آتش سوزی با توجه به شرایط جغرافیایی منطقه و صعب العبور بودن آن توسط نیروهای انسانی مهار شد. عده‌ای از نیروها جهت سرکشی در مناطقی که در آنها آتش سوزی رخ داده بود حضور دارند. وسعت و میزان خسارت این آتش سوزی توسط کارشناسان در دست بررسی است.

آتش در ارتفاعات کوه خامی شهرستان باشت از روز شنبه صبح تا شامگاه روز گذشته شعله ور بوده است.
 
کلمات کلیدی : حریق + آتش‌سوزی + جنگل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.