توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 407538
نامزد برنده جذب سرمایه در انتخابات آمریکا
تاریخ انتشار : جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۴
ستاد انتخاباتی 'هیلاری کلینتون' دو هفته مانده به روز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، در حالی بیش از 62 میلیون دلار سرمایه نقدی دارد که این سرمایه در ستاد 'دونالد ترامپ' تنها 16 میلیون دلار است.

به گزارش ایرنا و به نقل از تارنمای هیل، کمیسیون انتخابات فدرال آمریکا بامداد جمعه به وقت تهران اعلام کرد که ستاد انتخابات ترامپ بین 19 مهر تا هفت آبان، 30 میلیون و 500 هزار دلار پول گردآوری کرده و 49 میلیون و 200 هزار دلار نیز خرج کرده است.

با این حساب و با توجه به اندوخته پیشین ستاد انتخابات دونالد ترامپ، این ستاد در فاصله زمانی دو هفته مانده به انتخابات تنها 16 میلیون دلار سرمایه در اختیار دارد.

در بازه زمانی یادشده، ستاد انتخابات کلینتون 52 میلیون و 800 هزار دلار درآمد داشت و 50 میلیون دلار هزینه کرد و اکنون 62 میلیون و 400 هزار دلار پول نقد در اختیار دارد.

در همین بازه زمانی، ترامپ شخصا 30 هزار دلار به ستاد خود کمک کرد و مجموع کمک هایش به این ستاد را به 56 میلیون دلار رساند. از این 56 میلیون دلار، 47 میلیون و 500 هزار دلار وجوهی است که ترامپ به ستاد خود وام داده است.

بدین ترتیب، انتظار می رود حجم تبلیغات ستاد کلینتون در روزهای آینده بشدت افزایش یابد. کلینتون و ترامپ، به ترتیب، نامزدهای دو حزب دموکرات و جمهوریخواه آمریکا هستند. انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 18 آبان برگزار خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ، ترامپ ، کلینتون ، هیلاری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.