توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 406034
بیمه اجباری زائران اربعین لغو شد/ عودت هزینه دریافتی به زائر‌ان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۵
 پس از پیگیری‌ها در خصوص بیمه اجباری زائران اربعین و دریافت هزینه 250 هزار ریالی بابت آن، از امروز این موضوع لغو و  مراکز صدور روادید هنگام مراجعه زائرین برای دریافت روادیدشان هزینه دریافت شده را به آنان عودت دادند.

روز گذشته خبرگزاری فارس در خبری اعلام کرد که برخی مراکز ثبت نام از زائران با سوءاستفاده از عشق و علاقه مردم جهت حضور در راهپیمایی اربعین، یک بیمه دیگر را به جای بیمه متولی اصلی و انحصاری زائران اربعین معرفی می‌کنند. ضمن اینکه مراکز صدور روادید بیمه را برای زائران اربعین اجباری می‌دانند.

این خبرگزاری خواستار تذکر مسئولان متولی امر به مجریان و دفاتر ثبت نام زائرین و اصلاح این روند شد که با با هوشمندی ویژه مسئولان و متولیان امر این رویه اصلاح شد.

هزینه بیمه اختیاری 250 هزار ریال و مدت زمان پوشش بیمه‌ای یک ماه از اول تا پایان صفر است و اعتبار آن به محض خروج فرد بیمه شده از خاک ایران شروع می‌شود و با بازگشت به کشور پایان می‌یابد.
 
کلمات کلیدی : اربعین، بیمه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.