نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 400715
اطلاعیه وزارت کشور درباره اجرای طرح (LEZ)
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۰
دفتر حمل و نقل و ترافیک وزارت کشور با انتشار اطلاعیه ای از شهروندان تهرانی و ساکنان کلانشهرهای کشور دعوت کرد برای اطلاع از صحت گواهی معاینه فنی اخذ شده خودروهای خود به پایگاه اینترنتی سیمفا به نشانی اینترنتیwww.symfa.ir مراجعه کنند.

به گزارش ایسنا، متن اطلاعیه دفتر حمل و نقل و ترافیک وزارت کشور درخصوص اجرای طرح کاهش آلودگی هوا (LEZ) به این شرح است:با تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع)‌به اطلاع هموطنان محترم در شهر تهران و سایر کلان شهرها می‌رساند با توجه به اجرائی شدن طرح کاهش آلودگی هوا (LEZ) در استمرار همکاری های مطلوب مردم دراین زمینه توجه شهروندان محترم به موارد ذیل جلب می شود.

با توجه به ضرورت اخذ گواهی معاینه فنی برای خودروهای مختلف در اجرای این طرح هموطنان محترم می توانند جهت اطلاع از صحت گواهی معاینه فنی اخذ شده به پایگاه اینترنتی سیمفا به نشانی اینترنتیwww.symfa.ir مراجعه کنند. همچنین شماره تلفن هوشمند 62982 برای پاسخ به پرسشهای احتمالی هموطنان با 60 خط در اتحادیه سازمانهای حمل و نقل همگانی کشور آماده پاسخگویی به پرسشهای احتمالی مردم در این مورد اختصاص یافته است.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، هموطنان محترم در شهر تهران می توانند برای پاسخگویی به پرسشهای احتمالی پیرامون طرح کاهش به صورت حضوری به مراکز معاینه فنی بیهقی و الغدیر از ساعت 8 تا 16 مراجعه کنند.
 
کلمات کلیدی : طرح LEZ+طرح زوج و فرد
 
امیری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۸ ۲۳:۴۴:۲۹
قرار بود طرح زوج و فرد حذف شود و خودروها با داشتن برگ معاینه فنی معتبر بتوانند در همه روزها در این منطقه تردد کنند.لطفا اینمورد را روشن کنیدوبقیه موارد را خود مردم میدانند. (3968323) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.