توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 467910
جزئیات پرداخت قسطی جریمه غیبت سربازی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۷
جانشین سازمان وظیفه عمومی جزئیات پرداخت اقساطی جریمه غیبت سربازی سال ۹۶ را تشریح کرد.

سردار ابراهیم کریمی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به آغاز ثبت نام متقاضیان پرداخت جریمه غیبت سربازی در سال 96 تا چند روز آینده اظهار داشت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده مشمولانی که سنوات غیبت آن‌ها تا پایان سال 96، 8 سال و بیشتر باشد می‌توانند برای پرداخت جریمه نقدی غیبت سربازی از صبح روز شنبه 16 اردیبهشت به دفاتر پلیس +10 مراجعه کنند و درخواست خود را در این دفاتر ثبت کنند.

جانشین سازمان وظیفه عمومی در پاسخ به این سوال که آیا تسهیلات پرداخت اقساطی خاطرنشان کرد: بر اساس مقررات وضع شده برای متقاضیان اجرای این طرح در سال 96، تسهیلات پرداخت اقساط این جریمه‌ها مثل مشمولان سال 95 نیست ولی این امکان با شرایط متفاوتی برای آن‌ها دیده شده است.

کریمی اضافه کرد: کسانی که تمایل به پرداخت جریمه نقدی به صورت اقساطی دارند می‌توانند پس از ثبت درخواست و مشخص شدن میزان جریمه نقدی خود، 30 درصد از جریمه تعیین شده را به صورت نقدی و مابقی را تا پایان سال 96 به صورت اقساط پرداخت کنند.

وی با بیان اینکه سال گذشته نزدیک به 179 هزار نفر برای پرداخت جریمه نقدی غیبت سربازی ثبت نام کردند گفت: افرادی که در سال گذشته برای پرداخت جریمه غیبت سربازی خود ثبت نام کرده‌اند تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه 14 اردیبهشت ماه فرصت دارند تا مبلغ جریمه نقدی خود را بر اساس قوانین مصوب سال 95 و شرایط اقساطی در نظر گرفته شده برای مشمولین این طرح در سال گذشته پرداخت کنند.

جانشین سازمان وظیفه عمومی با تاکید بر اینکه تاریخ مذکور آخرین فرصت مشمولان این طرح برای استفاده از شرایط پرداخت مندرج در ضوابط سال 95 است، گفت: افرادی که سال گذشته برای پرداخت این جرائم ثبت نام کرده و تا پایان روز 14 اردیبهشت مبالغ جریمه خود را واریز نکنند، می‌بایست مجددا از روز شنبه 16 اردیبهشت تقاضای خود را در دفاتر پلیس + 10 ثبت کنند و جریمه‌ غیبت خود را بر اساس مقررات سال 96 پرداخت کنند.
 
کلمات کلیدی : مشمولان سربازی ، کارت پایان خدمت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.