نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 477622
سؤال نمایندگان درباره خرید خودروی "فرزند میرزاده" با پول دانشگاه آزاد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۲
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفته که قوه قضائیه باید ورود جدی به بحث تخلفاتی که در زمان مدیریت میرزاده در دانشگاه آزاد رخ داده داشته باشد.

محمد جواد ابطحی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به اظهارات اخیر علی‌اکبر ولایتی رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد درباره تخلفات صورت گرفته در زمان مدیریت حمیدرضا میرزاده در این دانشگاه گفت: در یکی از جلسات کمیسیون آموزش و تحقیقات که اواخر سال گذشته برگزار شد، برخی از اعضای کمیسیون درباره برخی تخلفات فرزند حمید میرزاده سئوالاتی پرسیدند که البته وی آنها را رد کرد.

وی ادامه داد: یکی از سئوالاتی که نمایندگان از آقای میرزاده داشتند این بود که گفته می‌شد با پول دانشگاه آزاد فرزند وی برای خود خودروی را خریداری کرده است که میرزاده آن را تکذیب کرد.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس با بیان اینکه شبهات زیادی درباره مدیریت آقای میرزاده در دانشگاه آزاد وجود دارد، اظهار داشت: با اظهارات آقای ولایتی مشخص شد که نگرانی نمایندگان درباره دانشگاه آزاد به جا بوده و تخلفاتی که برخی از آنها نیز جرم بوده در زمان مدیریت میرزاده در دانشگاه آزاد رخ داده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه مسئولان دانشگاه آزاد باید از آقای میرزاده به مراجع ذی‌صلاح شکایت کنند، خاطرنشان کرد: قوه قضائیه باید ورود جدی به پرونده مفاسد میرزاده و فرزندش کند.
 
کلمات کلیدی : دانشگاه آزاد+عزل میرزاده+تخلف مالی میرزاده+فرزنده میرزاده+محمد جواد ابطحی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۰:۵۱:۴۴
چرا بدون سند و مدرک و بدون اثبات موضوع در دادگاه آبروی دیگران را می برید (4403176) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.