توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 383329
پدر یزدانی: تا سه سال پیش مشخص نبود پسرم کجای کار است/ قهرمانی را مدیون خادم هستیم
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۱
پدر حسن یزدانی قهرمانی پسرش را مدیون خادم دانست.

حسین یزدانی در گفت و گو با ایسنا، با بیان اینکه از قهرمانی پسرش نا امید شده بود اظهار کرد: زمانی که حسن ۶ بر صفر عقب بود، دیگر نا امید شده بودم ولی با راهنمایی و هدایت خادم توانست پیروز شود و این قهرمانی را مدیون خادم هستیم.

او قهرمانی پسرش را به ملت ایران، مقام معظم رهبری و خانواده شهدا تبریک گفت و ادامه داد: تبریک ویژه را به خادم می گویم که بسیار برای حسن زحمت کشید. با زحمات و هدایت های خادم توانست در فینال پیروز شود. تا سه سال پیش مشخص نبود پسرم کجای کار است واقعا از خادم ممنون هستم و همچنین کادر فنی که بسیار برای او زحمت کشیدند. با دعای خیر مردم و عنایت امام زمان حسن توانست قهرمان شود و زحمات مربیان را جبران کند.

حسین یزدانی به مربی جوانان پسرش اشاره و خاطر نشان کرد: محمد طلایی در دوران جوانان بسیار برای حسن زحمت کشید و از او نیز تشکر می کنم. طلایی در آن زمان می گفت حسن یک روز قهرمان جهان و المپیک خواهد شد.

حسین یزدانی از پسر خود انتظار دارد این قهرمانی را بار دیگر تکرار کند و درباره انتظارتش از مسئولین گفت: تا اینجای کار حسن با ما بود از اینجا به بعد با مسئولین فدراسیون است. اسکلت یزدانی متعلق به ما بود و روح او متعلق به ملت ایران.

پدر یزدانی در پایان از ملت ایران که با دعای خیر خود و خادم که با راهنمایی هایش باعث قهرمانی پسرش شده اند تشکر کرد.
 
کلمات کلیدی : المپیک ۲۰۱۶ریو+حسن یزدانی+کشتی آزاد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.