توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 295020
دستگیری دزدی که عاشق تاکسی بود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۵۰
سارق حرفه‌ای که عاشق تاکسی است، پس از دستگیری به سرقت ۱۰ خودروی تاکسی در مشهد اعتراف کرد.

به گزارش جام جم، ماموران پلیس مشهد از چندی پیش در جریان شکایت های مشابه سرقت خودروهای تاکسی در این شهر قرار گرفتند. بررسی شکایت ها نشان داد، تمام خودروها به یک شیوه سرقت شده و مردی میانسال به عنوان مسافر سوار خودرو شده و در میان راه با تهدید راننده با شوکر و اسپری اشک آور، او را از خودرو بیرون انداخته و تاکسی را سرقت کرده است.

ماموران با کمک شاکیان به چهره نگاری از سارق پرداخته و مشخصات او در اختیار گشت های پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس مشهد در این باره به جام جم گفت: یکشنبه ظهر ماموران در بلوار سیدرضی به فردی مشکوک شده و او را زیر نظر گرفتند. مرد میانسال سوار تاکسی شد و پس ازدقایقی تاکسی از مسیر خود منحرف شده و به جدول های کنار خیابان برخورد کرد.

سرهنگ حجت نیکمرام ادامه داد: ماموران در این زمان دریافتند که سارق مسافرنما قصد سرقت خودرو را داشته و بلافاصله وارد عمل شده و او را دستگیر کردند.راننده تاکسی به ماموران گفت: مرد سارق روی صندلی عقب نشسته بود و بعد از دقایقی با شوکر به من حمله کرد. در آن لحظه من کنترل خودرو را از دست دادم و با جدول کنار خیابان برخورد کردم. در همان زمان او اسپری اشک آور خود را بیرون آورد تا از آن استفاده کند اما ماموران رسیدند و او را دستگیر کردند.

سارق ۴۱ ساله به نام اکبر در بازجویی به ۱۰ فقره سرقت تاکسی به این شیوه اعتراف کرد و گفت: من عاشق خودروی تاکسی هستم. به همین دلیل تصمیم گرفتم فقط تاکسی سرقت کنم. بعد از هر سرقت مدتی با آن مسافرکشی می کردم و بعد آن را به مالخران می فروختم.

تحقیقات از متهم در پلیس آگاهی ادامه دارد.
 
کلمات کلیدی : دزد، سرقت، تاکسی، مشهد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.