توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 486028
تصمیم هولناک دختری که قربانی تجاوز شد
تاریخ انتشار : شنبه ۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۴۸
دختر ۱۲ ساله پس از اینکه از سوی پسر جوان مورد آزار و اذیت قرار گرفت، به زندگی خود پایان داد. این حادثه تلخ شامگاه ۲۷خردادماه در یکی از روستاهای اطراف گرگان رخ داد.آن شب دختري 12 ساله همراه دوستش در كوچه سرگرم گفت‌وگو بودند كه پسري جوان به آنها نزديك شد. او وقتي به چند قدمي دختران نوجوان رسيد، چاقويي از زير لباسش بيرون كشيد و شروع به تهديد آنها كرد.

به گزارش همشهری، يكي از دختران با ديدن اين صحنه پا به فرار گذاشت اما دختر 12ساله پيش از اينكه موفق به فرار شود در چنگال پسر شيطان‌صفت گرفتار شد.

پسر جوان پس از اجراي نقشه شومش، قرباني‌اش را رها كرد و دختر گريه‌كنان خودش را به خانه رساند و آنچه را كه اتفاق افتاده بود براي مادرش بازگو كرد. زن جوان وقتي حرف‌هاي هولناك دخترش را شنيد، تصميم گرفت با روشن شدن هوا راهي اداره پليس شود و ماجرا را به مأموران اطلاع دهد.

آن شب مادر و دختر به خواب رفتند و صبح زود زن جوان براي انجام كاري از خانه خارج شد اما زماني كه برگشت با صحنه‌اي هولناك روبه‌رو شد. دختر 12ساله‌ او با خوردن قرص دست به‌ خودكشي زده بود. با تماس مادر، امدادگران اورژانس راهي محل حادثه شدند و دختر نوجوان را به بيمارستان منتقل كردند. همزمان تلاش پزشكان براي نجات جان او آغاز شد و آنها موفق شدن سم را از بدن او خارج كنند اما به‌دليل اينكه وي دير به بيمارستان رسيده بود، به كما رفت و در نهايت پس از چند روز جدال با مرگ روي تخت بيمارستان، جانش را از دست داد.

به گزارش پايگاه خبري گلستان ما، طبق گفته والدين، اين دختر در طول چند روز بستري چندين بار به كما رفت و به هوش آمد و در يكي از زمان‌هايي كه به هوش بود، اين حادثه هولناك را براي ماموران نيروي انتظامي تعريف كرد و هم‌اكنون با توجه به شناسايي متهم، تحقيقات براي دستگيري او ادامه دارد.
 
کلمات کلیدی : تجاوز، تعرض، خودکشی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.