توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 241920
تخفیف 10 درصدی کتاب های نشر مروارید در فروشگاه اینترنتی شهر کتاب
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۰۷
کتاب های نشر مروارید، به عنوان پرفروش ترین ناشر کتاب های شعر، با ۱۰ درصد تخفیف در پیشخوان فروشگاه اینترنتی شهرکتاب برای اهالی فرهنگ و هنر عرضه شده است. این فروشگاه در ادامه اجرای طرح های تخفیفی خود، این بار با همکاری نشر مروارید، کتاب های این انتشارات را تا پایان شهریور ماه ۱۳۹۳ با ۱۰ درصد تخفیف عرضه می کند.

به گزارش الفِ کتاب، کتابهای نشر مروارید در حوزه های شعر، ادبیات داستانی، اندیشه و علوم اجتماعی، ادبیات و نقد ادبی، تاریخ، طنز، هنر و... منتشر می شوند.‏

در مجموعه شعر نشر مروارید که با شکلی ثابت سال هاست منتشر شده، شاهد انتشار گزینه اشعار بزرگانی چون نیما یوشیج، احمد شاملو، نصرت رحمانی، فروغ فرخزاد، سیمین بهبهانی، مهدی اخوان ثالث، قیصر امین پور، علی باباچاهی، شفیعی کدکنی، عمران صلاحی، بیژن جلالی، منصور اوجی، م. آزاد، رضا چایچی و... هستیم.

کوتاه بیا، عمرم به نیامدنت قد نمی دهد، فکر کنم باران دیشب مرا شسته امروز توام، دستورهای زبانی یک دیکتاتور عاشق و زنمرد نوشته کامران رسول زاده نیز از پرفروش های نشر مروارید در فروشگاه اینترنتی شهرکتاب هستند.

داستان های نیویورکر، وقت نویس، خنده در تاریکی، در ستایش مرگ، دروغ سوم، شهرت و قرار ملاقات از پرفروش های ادبیات داستانی و استادان تبسم، بفرمایید بنشینید صندلی عزیز، مالاریا و الفبای تقلب از پرفروش های طنز نشر مروارید در فروشگاه اینترنتی شهرکتاب هستند.


اهالی فرهنگ و هنر می توانید تا پایان شهریورماه ۱۳۹۳، کتاب های نشر مروارید را با ۱۰ درصد تخفیف از فروشگاه اینترنتی شهرکتاب به آدرس shop.bookcity.org خرید نمایید.‏ همچنین امکان خرید تلفنی از شماره ۸۸۱۷۱۹۸۳ و یا ارسال پیامک به شماره ۳۰۰۰۸۹۵۱۸۹۵۱ نیز برای مشتریان فروشگاه فراهم است.
 
کلمات کلیدی : نشر مروارید + فروشگاه اینترنتی شهر کتاب
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.