نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 401229
پل رایان:از ترامپ دفاع نخواهم کرد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۱
رایان تاکید کرد که طی 30 روز آینده از ترامپ دفاع نخواهم کرد یا برای پیروزی او در انتخابات تلاشی انجام نمی دهم.
 
به گزارش  تسنیم به نقل از خبرگزاری فرانسه،  رئیس کنگره آمریکا روز دوشنبه به نمایندگان گفته است که دیگر از دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری دفاع نخواهد کرد یا برای پیروزی وی تلاشی انجام نخواهد داد.

پل رایان رئیس کنگره آمریکا روز گذشته در سخنانی خطاب به نمایندگان تاکید کرده است که در شرایط کنونی ترجیح می دهد اکثریت حزب جمهوریخواه در کنگره را حفظ کند و دیگر از ترامپ دفاع نخواهد کرد و تلاشی برای پیروزی وی در انتخابات ریاست جمهوری انجام نمی دهد.

رایان پیش از این بارها به خاطر اقدامات و اظهارات تحریک آمیز ترامپ، از وی به شدت انتقاد کرده است.

یک منبع آگاه که سخنان رایان را شنیده است، در این باره گفت: رایان تاکید کرد که طی 30 روز آینده از ترامپ دفاع نخواهم کرد یا برای پیروزی او در انتخابات تلاشی انجام نمی دهم.

ولی اشلی استرانگ سخنگوی رایان تصریح کرد: هیچ تغییر جدیدی در موضع رایان در خصوص حمایت از ترامپ ایجاد نشده است. رئیس کنگره آمریکا طی ماه آینده همه تمرکز خود را روی حفاظت از اکثریت حزب جمهوریخواه در کنگره صرف خواهد کرد.

منبع آگاه افزود: رایان تمام انرژی خود را صرف این مساله خواهد کرد که مطمئن شود هیلاری کلینتون یک چک سفید با یک کنگره تحت کنترل دموکراتها دریافت نخواهد کرد.
 
کلمات کلیدی : ترامپ+پل رایان+انتخابات آمریکا
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۰ ۱۵:۱۰:۲۱
در آمریکا توهین به زنان و اقلیت ها هزینه ای در حد کرسی مقام اول کشور را دارد! علی رقم تمامی تفوت ها و اعتراض ها و رویارویی هایی که با این کشور داریم، نمی توان این واقعیت را تکذیب کرد که اصول فرهنگی را خوب در جامعه ریشه دوانده اند، به نحوی که نتوان با وعده هزینه یک باک بنزین مردم را به صندوق های رای کشاند، ولی اگر توهینی به نیمی از جمعیت جامعه شود، اگر مادر، همسر، خواهر ... مورد توهین جنسیتی قرار گیرد، اگر جان سربازی کشته شده به دلیل اقلیت بودن کمتر شمرده شود، اون جامعه از آن صندوق رای و حامیانش روی بر می گرداند! (3969839) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.