نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 501723
هشدار مجدد بانک مرکزی؛ مردم در موسسه خودخوانده «حافظ» سپرده‌گذاری نکنند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۳
بانک مرکزی به مردم توصیه کرد از سپرده گذاری در موسسه خودخوانده«حافظ» خودداری کنند.

به گزارش مهر  به نقل از بانک مرکزی، آخرین شعب فعال موسسه خودخوانده «حافظ» در شهرهای تبریز و ساری، علیرغم انعکاس دستور قضایی به نیروی انتظامی و اعلام موضوع توسط آن نیرو به واحدهای ذی‌ربط درخصوص جلوگیری از ادامه فعالیت شعب این موسسه، در حال سپرده پذیری هستند.

بر این اساس مجدداً تاکید می‌ شود این نهاد غیرمجاز، فاقد هرگونه مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بوده و فعالیت شعب آن غیرقانونی است. از این رو ضروری است هموطنان عزیز برای جلوگیری از به مخاطره افتادن سرمایه خود، به هیچ وجه نزد این موسسه جعلی، سپرده‌گذاری نکرده و از هر گونه ارتباط دیگری با این موسسه از قبیل در اختیارگذاردن مِلک جهت ایجاد شعبه یا دریافت تسهیلات جداً خودداری کنند. در غیر این‌صورت، بانک مرکزی هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال تضییع حقوق ایشان به خصوص استرداد وجوه سپرده‌گذاران نداشته و حق پیگیری موضوع از طریق مراجع قضایی را همچنان برای خود محفوظ می‌داند.

این دو شعبه در استان آذربایجان شرقی به نشانی «شهر تبریز- خیابان ولی عصر- بعد از تقاطع خیابان فروغی» و استان مازندران به نشانی «شهر ساری ‌- خیابان جمهوری اسلامی»، قرار دارند.

ضمناً از هموطنان عزیز خواهشمند است در صورت شناسایی شعب این موسسه در اقصی نقاط کشور، نسبت به معرفی آن‌ها از طریق مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی بانک مرکزی به آدرس www.cbi.ir، بخش «اعلام اسامی مؤسسات بدون مجوز» اقدام کنند.قابل تاکید است موضوع توقف فعالیت تمام شعب این موسسه غیر مجاز از طریق مراجع قضایی و انتظامی در دستور کار این بانک قرار دارد
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۱۴:۵۲
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۳ ۱۰:۳۹
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۱ ۱۱:۵۵
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۸ ۰۹:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۱ ۱۶:۰۳
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۱ ۱۴:۰۹
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۹ ۰۷:۴۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۲ ۱۱:۴۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۸ ۱۳:۲۴
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۵ ۱۱:۲۳
 
 
کلمات کلیدی : بانک مرکزی + سپرده‌گذاران + موسسات مالی
 
amin
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۳ ۱۳:۲۴:۴۷
آقا هشدار یعنی چی؟

چرا اقدام برای پلمپ شعب و بازدداشت مدیرانش انجام نمیشه (4519186) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۳ ۱۳:۲۷:۰۷
چیجوری تابلو میزنه نیرو استخدام میکنه و کرکره میده بالا؟؟؟؟ (4519190) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۳ ۱۳:۴۵:۰۸
سرمایه گذارش کیست؟ اگر خانواده من بود که تا الان دودمان مان بر باد رفته بود! (4519214) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۳ ۱۴:۳۷:۳۹
عليرغم تمام اين هشدارها، نهايتاً مي بينيم عده اي زياده خواه منفعت طلب براي سپرده گذاري در اين موسسه هجوم مي برند و بعد از اينکه سرشان بي کلاه ماند، جلوي مجلس و بانک مرکزي تجمع مي کنند . دولت هم نهايتاً از محل بيت المال پول آنها را مي دهد. کلاه بردارن هم آسوده و بي درد سر دارايي هاي مخفي شده را مي فروشند و پول آنها را نوش جان مي کنند.
بيچاره ملت ايران که الي الابد بايد تاوان زياده خواهي عده اي از مردم و بي کفايتي عده اي از مسئولين را پس بدهند. (4519265) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۳ ۱۵:۲۷:۲۶
احتمالا به نظام وصل است یا اقا زادها یا یقه سفیدها (4519356) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۳ ۱۶:۰۴:۴۴
بانک مرکزی: خواهشا سپرده گذاری نکنید... خودتونید.اگر شما چراغ سبز نداده بودید چطور شعبه باز کرده؟ چرا من برای باز کردن یه سوپرمارکت کوچک باید به ده جا برم و مجوز بگیرم (4519452) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.