توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 442099
موگرینی هم از ترامپ انتقاد کرد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۲
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در سخنانی سیاست محدودیت مهاجرتی رئیس جمهوری آمریکا را مورد انتقاد قرار داد.

به گزارش مهر به نقل از پایگاه اینترنتی اروپا آنلاین، فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در سخنانی اعمال محدودیت سیاست های مهاجرتی از سوی «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا را مورد انتقاد قرار داد.

وی با بیان اینکه اروپا خواهان تداوم همکاری با آمریکا است، اظهار داشت: سیاست اعمال محدودیت نمی تواند شیوه درستی برای مقابله با پدیده مهاجرت باشد.

موگرینی با اشاره به ساخت دیوار حائل در مرز مکزیک گفت: اتحادیه اروپا به ساخت چنین دیواری اعتقاد ندارد، سعی ما بر همکاری با کشورهای اروپایی و شرکایمان در منطقه است.

این در حالی است که «جان کِلی» وزیر امنیت داخلی آمریکا در مصاحبه با شبکه تلویزیونی «فاکس نیوز» ابراز امیدواری کرد که پروژه احداث دیوار در مرز مشترک آمریکا- مکزیک ظرف دو سال آینده به پایان برسد.

گفتنی است «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در چارچوب برنامه های گسترده خود برای کاهش مهاجرت به آمریکا و ارتقای امنیت ملی روز چهارشنبه ۲۵ ژانویه (ششم بهمن ماه) دستورالعمل احداث یک دیوار در امتداد مرز مشترک آمریکا- مکزیک را امضاء کرد.
 
کلمات کلیدی : دونالد ترامپ + فدریکا موگرینی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.