توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 489197
همه رسوایی‌های مارادونا
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۱۷
ستاره سال‌های دور آرژانتین حاشیه‌های زیادی در طول دوران ورزشی و پس از آویختن کفش هایش داشته است.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از آس، دیگو آرماندو مارادونا اخیرا به آزار و اذیت جنسی یک روزنامه‌نگار روس متهم شده است. سرمربی پیشین تیم‌ ‌ملی آرژانتین به روسیه رفت تا در فینال جام کنفدراسیون‌ها حضور داشته باشد و در مراسم جوایز شرکت کند اما باز هم حاشیه ساز شد. ستاره سال‌های دور آرژانتین پیش از این هم رفتارهای جنجال برانگیزی داشته است که در ادامه به آن اشاره می‌شود.

اولین تست مثبت در مصرف کوکائین

مارادونا پس از دیدار برابر باری در ۱۷ مارس ۱۹۹۱ آزمایش دوپینگ داد و جواب آن مثبت در آمد. مواد مصرفی کوکائین بود که این موضوع موجب شد ۱۵ ماه از حضور در میادین محروم شود.

مواد مخدر

پس از این که آزمایش مارادونا مثبت در آمد، او به آرژانتین بازگشت تا محرومیتش سپری شود. پلیس در ۲۶ آوریل ۱۹۹۱ وارد خانه ستاره آرژانتینی شد و در منزلش مواد مخدر پیدا کرد. مارادونا یک روز بازداشت و پس از پرداخت جریمه آزاد شد.

فرزندی که به رسمیت نشناخت

در سال ۱۹۹۲ یک قاضی اعلام کرد که ستاره آرژانتینی پدر پسر بچه‌ای است که از مادری ایتالیایی متولد شده است. با این حال مارادونا هرگز نخواست او را به رسمیت بشناسد تا این که سال گذشته این کار را کرد.

اسلحه‌کشی برای روزنامه‌ نگاران

مارادونا برای آماده‌سازی‌اش در راه جام جهانی ۹۴ آمریکا به بوینس آیرس رفت. سوال‌های روزنامه‌نگاران باعث آزار ستاره آرژانتینی شد و به همین خاطر او با تفنگ به آنها حمله‌ور شد. این اتفاق باعث شد مهاجم پیشین آلبی سلسته به دو سال زندان محکوم شود.

تست دوپینگ مثبت

در جریان جام جهانی ۹۴ مارادونا به عنوان بازیکنی انتخاب شد که مورد تست دوپینگ قرار بگیرد. باز هم جواب آزمایش او مثبت در آمد؛ او دوباره مواد غیر مجاز مصرف کرده بود. ستاره آرژانتینی اعلام کرد مواد مصرف نکرده است اما مسئولان برگزاری تصمیم گرفتند آلبی سلسته را از این رقابت‌ها حذف کنند و این اتفاق، پایانی بود برای دوران ورزشی مارادونا.

جنگ‌های لفظی با پله

در آخرین سال‌های دوران بازیگری ستاره آرژانتینی جنگ‌های لفظی زیادی با پله برزیلی دیده می‌شد چون مارادونا و پله همیشه با هم مقایسه می‌شدند. برخی از این اظهارات خیلی تند بودند اما در حال‌ حاضر رابطه این دو نفر خوب است.

مهمانی در کوبا

زمانی که مارادونا در کوبا حضور داشت عکس‌هایی از او در یک جشن به همراه نامزد کوبایی و دو دوستش منتشر شد. در این عکس‌ها مارادونا با پوشش نامناسب و مصرف مواد غیر مجاز دیده می‌شد.

صعود به جام جهانی ۲۰۱۰

مارادونا در زمان حضورش در تیم به عنوان سرمربی به خاطر کسب نتایج ضعیف با انتقادات شدید رو به رو شد. آرژانتین با هدایت او توانست به سختی به جام جهانی ۲۰۱۰ صعود کند. آنها با گل در وقت‌های اضافه در هفته‌ آخر مرحله انتخابی به این بازی‌ها صعود کردند. او پس از بازی پاسخ منتقدان را با یک جمله زشت داد.

حمله با سنگ

سرمربی پیشین تیم‌ ‌ملی آرژانتین ۱۵ مارس ۲۰۱۳ به اِسِیسا رسید با استقبال هواداران زیادی روبرو شد. او توانست خود را از دست آنها رها کند اما نتوانست از روزنامه‌ نگاران عبور کند. مارادونا به شدت عصبانی شد و با سنگ به آنها حمله کرد.

آسیب فرضی به نامزدش

ستاره سال‌های دور آرژانتین سال ۲۰۱۷ به مادرید سفر کرد تا دیدار ناپولی و رئال مادرید در مرحله یک هشتم نهایی را از نزدیک تماشا کند. در زمان حضورش در هتل، نامزدش با مسئول پذیرش تماس گرفت و به خاطر یک درگیری فرضی با مارادونا درخواست کمک کرد. مهاجم پیشین تیم‌ ‌ملی آرژانتین مجبور شد از وکیل خود کمک بگیرد و این اتهام را از خود بردارد.
 
کلمات کلیدی : مارادونا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.