توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 492481
اعتراض مقابل اینجرلیک برای اخراج آمریکایی‌ها
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۶
هزاران نفر از اعضای جمعیت جوانان آناتولی با تجمع مقابل پایگاه اینجرلیک، دخالت و نقش آمریکا در کودتای سال گذشته ترکیه را محکوم کردند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ، همزمان با اولین سالگرد کودتای نافرجام ترکیه هزاران نفر از اعضای جمعیت جوانان آناتولی با تجمع مقابل پایگاه اینجرلیک در استان آدانا، دخالت و نقش آمریکا در کودتای اخیر را محکوم و از دولت ترکیه خواهان بسته شدن این پایگاه و اخراج آمریکایی ها از آن شدند.

در این برنامه صالح توران رییس جمعیت جوانان آناتولی در سخنانی با اشاره به کودتای خونین نافرجام سال گذشته و نقش آمریکا در انجام آن تاکید کرد استقرارجنگنده های آمریکایی در ترکیه برای دخالت در امور این کشور و منطقه توجیهی نداشته و دولت ترکیه باید هر چه سریعتر این پایگاه را به روی جنگنده های آمریکا وناتو ببندد.

تجمع کنندگان با خودروهای خود به سمت اینجرلیک حرکت و در مقابل آن ، تحت شرایط شدید امنیتی و حضور نیروهای پلیس تجمع نموده و خواستار بسته شدن این پایگاه شدند.
 
کلمات کلیدی : اینجرلیک+ترکیه+آمریکا+اعتراض
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.