نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 509284
چرا تساوی با سوریه تبانی نبود؟
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۱
تیم ملی پیش از دیدار با سوریه هم نشان داده بود در مسابقاتی که نیاز به برد ندارد، نتایج خوبی نمی‌گیرد.

به گزارش سایت نود، باز هم تیم ملی در دیداری که به نتیجه آن نیازی نداشت موفق به شکست حریف نشد. ایران بعد از پیروزی مقابل ازبکستان، صعودش به جام جهانی به عنوان تیم نخست قطعی شده بود. ایران که در هشت مسابقه، شش بازی را برده بود در دو دیدار پایانی هیچ کدام از بازی‌ها را پیروز نشد. حتی رکورد گل‌نخوردن‌های ایران هم زمانی شکست که تیم ملی انگیزه‌ای برای کسب نتیجه نداشت.

تیم کی‌روش در دوره قبلی انتخابی جام‌جهانی نشان داده بود زمانی که پر از انگیزه باشد، هیچ تیمی جلودارش نیست. ایران از سه مسابقه نیاز به ۹ امتیاز داشت. معجزه‌ای که کی‌روش رقم زد و با پیروزی در هر سه مسابقه، به جام جهانی رسیدیم. حتی در جام جهانی هم به‌یادماندنی‌ترین نمایش تیم ملی مقابل قوی‌ترین تیم گروه بود. ایران در بازی مقابل آرژانتین نمایشی تاریخی داشت و به قدری خوب بازی کرد که پس از شکست هم مردم برای تمجید از آن تیم به خیابان‌ها رفتند. با این که تعداد بازی‌های دوستانه تیم ملی در دوره کی‌روش حدودا نصف دیدارهای رسمی‌مان بود، ولی تیم ملی در بازی‌های دوستانه بیشتر از بازی‌های رسمی شکست خورده است.

ایرانِ کی‌روش که در این سال‌ها خیلی سخت شکست می‌خورد، در بیشتر از بیست‌درصد بازی‌های دوستانه‌اش باخته است. تیم کی‌روش نشان داده که انگیزه، تاثیر زیادی در نتایج بازی‌هایش دارد. ایران بی‌انگیزه شب قبل آرزوی سوریه را هم برآورده کرد و با نبردن حریف، سوریه را به پلی‌آف رساند.

از کی‌روش تصاویر زیادی مشاهده شده که نشان داده دیدارهای تشریفاتی هم به اندازه بازی‌های مهم تیم ملی، مسابقات را جدی می‌گیرد. اتفاقی که در نتایج تیمش نمود پیدا نکرده است. تیم ملی پیش از بازی شب قبل مقابل سوریه هم نشان داده بود که برای بردن باید به کسب امتیاز نیاز داشته باشد. وگرنه در دیدارهای تشریفاتی شکست تیم ملی کار دشواری نیست؛ چه برسد به تساوی.
 
کلمات کلیدی : تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران+تیم ملی فوتبال سوریه
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۶ ۱۹:۰۲:۳۸
غیر از این چرا ورود زنان‌کره ای ژاپنی چینی و غیره در بازیهای مقابل ایران در ازادی هیچ حساسیت ی ایجاد نکرد و کسی صحبت از ورود زنان نمیکرد ولی اینقدر در بازی مقابل سوریه اینقدر حاشیه ایجاد کردند؟ (4550011) (alef-13)
 
aydin
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۶ ۲۳:۰۴:۳۴
یعنی تبانی نبود؟؟؟! (4550230) (alef-3)
 
علی کریمی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۷ ۱۲:۱۵:۵۸
دریافت گل از تیم سوریه و نتیجه تساوی حلاوت صعود به جام جهانی را خیلی کم کرد. متاسف و عصبانی شدم. (4550554) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.