نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 365987
قاتلان محیط‌بانان هرمزگانی دستگیر شدند
تاریخ انتشار : جمعه ۴ تير ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۱
قاتلان دو محیط بان هرمزگانی دقایقی پیش دستگیر شدند.

به گزارش ایسنا، رییس کل دادگستری هرمزگان در جمع خبرنگاران با تأیید این خبر گفت: با تلاش بازپرس ویژه قتل و نیروی انتظامی، لحظاتی قبل قاتلان در محل وقوع شهادت دو محیط‌بان هرمزگانی دستگیر شدند.

حجت الاسلام و المسلمین اکبری افزود: با تلاش بازپرس ویژه قتل و نیروی انتظامی لحظاتی قبل قاتلان در محل وقوع شهادت دو محیط بان هرمزگانی دستگیر شدند.

او با بیان این که قاتلان به جرم ارتکابی اعتراف کردند و تحقیقات از آنان هم‌چنان ادامه دارد، خاطرنشان کرد: در این رابطه ۱۰ نفر دستگیر شدند که دو نفر از آن‌ها عاملان قتل هستند.

دو محیط ‌بان هرمزگانی سوم تیرماه که در ارتفاعات منطقه تحت حفاظت خود با شکارچیان درگیر شده بودند، به ضرب گلوله مستقیم متخلفان به شهادت نایل آمدند تا شمار محیط‌بانانی که در راه دفاع از محیط زیست و حیات وحش کشور به دیار باقی شتافته‌اند به ۱۱۸ تن برسد.

زنده یاد محمد دهقانی ۳۵ ساله با ۱۲ سال سابقه از نیروهای پیمانی حفاظت محیط زیست در استان هرمزگان بود و زنده یاد پرویز هرمزی ۵۴ ساله و اهل جزیره هرمز بود که ۲۳ سال با اداره کل محیط زیست این استان همکاری داشت.

از شهید محمد دهقانی، یک دختر هشت ساله و شهید پرویز هرمزی، ۶ فرزند (کوچک‌ترین دوازده سال و بزرگ‌ترین سی سال) به یادگار مانده است.
 
کلمات کلیدی : محیط‌بانان هرمزگانی+محیط بان+محیط بانان
 
United Kingdom
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۲۰:۵۸:۴۱
اعدام
سریع لطفا
قتل از این عمدتر امکان نداره (3781379) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۰:۳۹:۳۵
عدام فقط عدام (3788052) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
قاتلان محیط‌بانان هرمزگانی دستگیر شدند