نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 428176
اعترافات مرد متاهلی که می خواست با زن شوهردار ازدواج کند، اما او را کشت
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۲۳
روزنامه اعتماد نوشت: آخرین اعتراف‌های مردی که یک زن و کودکش را خفه کرده بود در دادسرای جنایی تهران و در مقابل بازپرس منافی آذر مطرح شد.

 اين مرد در بهمن ماه سال ٩٢ با زني كه شوهر و يك دختربچه ٤ ساله داشت آشنا شد و بعد از مدتي از زن خواست كه با او ازدواج كند اما زن نپذيرفت. به خاطر همين مرد يك روز به خانه زن رفت و او و كودكش را با بريدن لوله گاز خفه كرد. اجساد متعلق به مادر و دختر سه ساله‌اش در يك واحد آپارتماني در طبقه دوم يك مجتمع در خيابان ابوذر پيدا شد.

همسر زن به ماموران پليس گفت: «من راننده كاميون هستم، روز قبل از حادثه مامور شدم كه باري را به استان بوشهر ببرم. براي همين هم مبلغ يك ميليون تومان به عنوان خرجي به همسرم دادم و فرداي همان روز متوجه قتل دختر و همسرم و سرقت اين يك ميليون تومان وجه نقد و مبلغ ۸ ميليون تومان ديگر وجه نقد از داخل اتاق خواب‌مان شدم.»

با گذشت ۲۸ ماه از زمان قتل در حالي كه همه گمان مي‌كردند مادر و دختر سه‌ساله‌اش به دليل گازگرفتگي جان خود را از دست داده‌اند قاتل فراري در استان مازندران شناسايي  و دستگير شد. مصطفي كه خودش همسر و بچه دارد در آخرين اعتراف‌هايش گفت: «من مقتول را دوست داشتم اما او به من دروغ مي‌گفت تا جايي كه ديگر نمي‌گذاشت گوشي مخفي‌اش را ببينم»


 
 
کلمات کلیدی : قتل+ زن شوهردار +جنایت
 
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۰۶ ۱۰:۱۶:۵۷
سلام من يه پيشنهاد دارم اين روز ها بعضي از هنرمندان از كم كاري گله مندن برا هنرمند كه خلاقيت از ويژگي بارز انان است بعيد است حالا پيشنهاد :فيلمي بسازيد با نام بيكارها اتفاقا از هنرمندان كم كار استفاده كنيد اينكه هنرمند مانند افراد بدون مهارت منتظر ايجاد فرصت شغلي باشد كمي از هنر بدور است (4083996) (alef-11)
 
Switzerland
۱۳۹۵-۱۰-۰۶ ۲۳:۴۰:۵۷
بله من هم موافقم سوژه خوبی است (4085335) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.