توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 407773
ادامه تبلیغات سعودی‌ها با دست‌آویز حمله موشکی انصارالله به مکه
تاریخ انتشار : شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۷
در پی ادعای مسئولان عربستان درباره حمله موشکی انصارالله یمن به مکه، تبلیغات رسانه‌ای و اظهار نظرهای مسئولان ریاض همچنان ادامه دارد تا شاید بتوانند اندکی افکار عمومی را از جنایات سعودی‌ها در حق مردم یمن منحرف کنند.

به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه مستقل رأی الیوم، مسئولان عربستان سعودی در تلاش برای هماهنگ کردن جهان اسلام با تجاوزات خود در یمن، روز جمعه مدعی شدند کهیک موشک بالستیک را که از خاک یمن به سوی مکه شلیک شده بود را در فاصله 65 کیلومتری از این شهر مقدس منهدم کرده‌اند. این در حالی است که انصارالله یمن با رد این ادعا اعلام کرد که با یک موشک فرودگاه بین المللی ملک عبدالعزیز در جده را هدف گرفته و به سمت مکه هیچ موشکی شلیک نشده است.

در جدیدترین موارد تبلیغات رسانه‌ای، عادل الجبیر، وزیر خارجه عربستان در صفحه شخصی خود در توییتر نوشته است: گروه انصارالله و حزب علی عبدالله صالح که از سوی ایران حمایت می‌شوند با هدف قرار دادن مکه مکرمه، محل نازل شدن وحی و قبله مسلمانان نشان دادند که هیچ دین و عهد و پیمانی را رعایت نمی‌کنند.

پیبشتر برخی همپیمانان و جیره‌خواران سعودی‌ها از جمله احمد ابوالغیط، دبیر کل اتحادیه عرب، دبیر خانه شورای همکاری خلیج فارس، مسئولان امارات، قطر و بحرین، وزیر خارجه دولت مستعفی یمن و هیئت علمای ارشد عربستان این حمله را محکوم کردند.
 
کلمات کلیدی : تجاوز عربستان+یمن+جنایات آل سعود + حمله موشکی انصارالله
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.