نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 423379
«بشین‌ و پاشو» بی رحمانه یک دانش‌ آموز در قم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۵
دانش‌ آموز افغانستانی در قم مجبور شد تا با دستور معلم ۳۰۰ بار «بشین و پاشو» انجام دهد و حالا پس از این تنبیه از ناحیه زانو دچار درد شدید شده است.

به گزارش تسنیم، در این حادثه، معلم مدرسه به دلیل اینکه دانش آموز پایه هفتم تکلیف خود را انجام نداده است، او را مجبور می‌کند تا سیصد بار این حرکت را انجام دهد.

مادر این دانش‌آموز می‌گوید:‌ فرزندم به دلیل ننوشتن تکالیف از سوی معلمش مجبور می‌شود تا 300 بار «بشین و پاشو» برود به همین دلیل چند روز به علت پا درد به مدرسه نرفت و هم‌اکنون از ناحیه زانو درد دارد که او را نزد دکتر برده‌ایم که گفته‌اند باید آزمایش و بررسی بیشتر شود.

وی می‌افزاید: فرزندم پدرش را نیز از دست داده است و برای تأمین هزینه‌های درمان درد پاهایش انتظار داریم تا مدرسه یا معلمی که این کار را انجام داده است.

مدیر این مدرسه نیز با تأیید این موضوع اعلام کرد که برای درمان دانش‌آموز تمام تلاشمان را انجام می‌‌دهیم و با معلم خاطی نیز برخورد کرده‌ایم.
 
کلمات کلیدی : تنبیه بدنی دانش‌آموزان + دانش‌آموز
 
افشین
۱۳۹۵-۰۹-۲۲ ۱۵:۰۶:۴۳
توهم زدید ـ فکر کنم ۳۰ بار بوده نه ۳۰۰ بار ـمن دان ۵ کاراته هستم خیلی آماده باشم بتونم ۱۵۰ تا برم ۰ معلومه خیلی از معلمها عقده دارین (4063592) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.