توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 443476
نیروی هوایی: آماده مقابله با هرگونه تهدید هستیم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۷
فرمانده پایگاه نهم شکاری نیروی هوایی ارتش گفت: برای مقابله با هرگونه تهدید خارجی آماده هستیم.

به گزارش تسنیم، و به نقل از نیروی هوایی ارتش، امیرخلبان سخاوت عشایری در مراسم صبحگاه نیروهای مسلح هرمزگان که به مناسبت روز نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در پایگاه نهم شکاری نیروی هوایی ارتش در بندرعباس برگزار شد. بیان داشت: همان‌طور که نیروی هوایی ارتش در هشت سال دفاع مقدس با رشادت‌های خود از ارزش‌های انقلاب اسلامی دفاع کرد امروز هم این نیرو گوش‌به‌فرمان رهبر معظم انقلاب آماده جان‌فشانی است.

وی با اشاره به توانمندی‌های بالای نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران بیان‌داشت: امروز باوجود دانشمندان و جوان‌های متخصص ایرانی همه تجهیزات به‌روز شده آماده برای مقابله با هرگونه تهدید خارجی است.

فرمانده پایگاه نهم شکاری نیروی هوایی ارتش گفت: پیام امروز نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به دشمنان این است که اگر چشم طمع به این خاک مقدس داشته باشند ما با توانایی‌های خود شدیدترین ضربه جبران‌ناپذیر را بر پیکر آنان وارد خواهیم کرد.

رئیس‌کل دادگستری هرمزگان نیز امروز در این مراسم با تبریک فرارسیدن روز نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: 19 بهمن 1357 روز بیعت نیروی هوایی با آرمان‌های امام راحل(ره) و مهر تأییدی بر حقانیت انقلاب اسلامی بود.

حجت‌الاسلام محمدصادق اکبری با بیان اینکه  امروز نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران دوشادوش دیگر نیروهای مسلح کشور با تمام وجود از ارزش‌های انقلاب اسلامی حراست می‌کند، اضافه کرد: امروز روحیه شهادت‌طلبی نیروهای مسلح ما ، ایران اسلامی را در مقابل تهدیدهای دشمنان مصون نگاه داشته است.
 
کلمات کلیدی : نیروی هوایی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.