نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 503479
کسانی که پولهای شان را از موسسات اعتباری غیرمجاز خارج کرده اند،کجا سرمایه گذاری می کنند؟
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۵
دنیای اقتصاد نوشت: هم‌اکنون چهار گروه از سرمایه‌داران، اقدام به خروج سرمایه‌های خود از موسسات مالی و اعتباری غیرمجاز کرده‌اند که این چهار دسته شامل سرمایه‌گذاران خرد، سرمایه‌گذاران کلان، سرمایه‌گذاران خرد متقاضی خرید مسکن مصرفی و سرمایه‌گذاران خرد متقاضی تبدیل به احسن واحدهای مسکونی خود می‌شود.

 هم‌اکنون واسطه‌های فعال در بازار معاملات مسکن با تمرکز بر سه گروه سرمایه‌گذاران خرد(برخوردار از سرمایه‌های 100 تا 200 میلیون تومانی)، سرمایه‌گذارانی که به امید کسب سود بیشتر برای خرید مسکن مصرفی طی ماه‌های پیش رو یا تبدیل به احسن کردن واحدهای مسکونی خود اقدام به سپرده‌گذاری در این موسسات کرده بودند، سعی دارند این گروه از صاحبان سرمایه را به بازار مسکن وارد کنند.

به این ترتیب، طی روزهای گذشته، حجم قابل توجهی از فایل‌های فروش مسکن از سوی واسطه‌های ملکی به‌عنوان فایل‌های «مناسب سرمایه‌گذاری» معرفی شده‌اند و در متن آگهی‌های تبلیغاتی مربوط به معرفی این فایل‌ها به بازار مسکن نیز از همین عبارت –مناسب سرمایه‌گذاری- استفاده شده است.
 
کلمات کلیدی : بانک مرکزی + سپرده‌گذاران + موسسات مالی + صندوق توسعه ملی
 
محمدامین حیات مقدم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۹ ۱۰:۴۲:۳۹
وام با بهره و بی بهره برداشته میشد و در قانونی تغییر نابذیر و دایمی سود بانکی برای سرمایه گذار ماهی ۵ در صد اعلام میشد.
تا مملکت از دلالی خارج شود و قیمتهای نجومی در ملک به وجود نیاید. (4527252) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.