نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 465373
کم‌فروشی یک درصدی نازل‌های پمپ‌ بنزین‌
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۳
مدیرکل استاندارد استان تهران گفت: در بازرسی از نازل‌های جایگاه‌های عرضه بنزین استان تهران در سال گذشته، کمتر از یک درصد از نازل‌ها کم‌فروشی داشتند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مسلم بیات مدیرکل استاندارد استان تهران اظهار داشت: بازرسان استاندارد در سال گذشته برای نظارت بر کم‌فروشی نازل‌ها، اقدام به ۱۹ هزار و ۷۸۳ مورد بازرسی از جایگاه‌ها کردند و در نتیجه آن مشخص شد تن‌ها ۱۲۳ نازل، یعنی کمتر از یک درصد از نازل‌ها با استاندارد ملی مربوطه انطباق ندارد.

بیات با بیان اینکه جایگاه‌های عرضه سوخت موظف هستند کنترل‌ها و گواهینامه‌های لازم را در خصوص صحت عملکرد نازل‌ها اعمال و ارایه کنند، گفت: کار نظارت بر عملکرد نازل‌ها در سایر استان‌های کشور نیز سالی ۲ بار انجام می‌شود، اما به سبب استفاده بیشتر از نازل‌ها در استان تهران، کار نظارت سالی چهار بار صورت می‌گیرد.

مدیرکل استاندارد استان تهران تصریح کرد: به طور کلی بیش از ۹۹ درصد نازل‌های سوخت در استان تهران، با استاندارد ملی انطباق دارد که با کنترل و دقت بیشتر از سوی شرکت پالایش و پخش و همچنین سازمان استاندارد، تلاش می‌شود میزان خطا کاهش پیدا کند.

وی افزود: برای رعایت حقوق مردم و کاهش خطای سهوی سامانه ۱۵۱۷ را به منظور رسیدگی به شکایات احتمالی مردم در نظر گرفته‌ایم و چنانچه موردی در خصوص کم‌فروشی نازل‌های سوخت احصاء شود، با گزارش به این سامانه سریعا به این مشکل رسیدگی خواهد شد.

در حال حاضر، ۲۸۸ جایگاه سوخت و بیش از ۴۳۰۰ نازل در استان تهران فعال است.
 
کلمات کلیدی : نازل‌ پمپ بنزین+بنزین+کم‌فروشی
 
نیما
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۳:۰۴:۱۸
کمنر از یک درصد !!! این واقعا جکه، چون به ندرت پیش اومده من بنزین بزنم و خط بنزینم تا آخر پر نشون بده، چند درصدش هواست (4281189) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.