نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 506179
پورابراهیمی: دولت به داد بازنشستگان بی‌پناه فولاد برسد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۴
محمدرضا ابراهیمی اظهار کرد: دولت به داد بازنشستگان فولاد و ۸۵ هزار پیرمرد زحمت‌کشی که مدت‌هاست حقوق دریافت نکرده‌اند، برسد.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم کرمان و راور طی تذکر شفاهی خود در جلسه علنی امروز مجلس خطاب به وزیر رفاه گفت: وضعیت اسفبار بازنشستگان صندوق فولاد نیاز به مدیریت و پیگیری دارد در حالی که مجلس برای حل مشکلات قبلی در این بخش بودجه‌های لازم را اختصاص داد.

وی افزود: پیرمردانی وجود دارند که به علت کار زیاد در معادن زغال سنگ ریه خود را از دست داده‌اند اما دریافت حقوق آنها با مشکل مواجه شده است و هیچ پناهی ندارند. همین‌طور ۸۵ هزار نفر بازنشسته فولاد مطالبات خود و حقوق بازنشستگی را دریافت نمی‌کنند لذا اگر نمی‌توانید مدیریت کنید با دولت درمیان بگذارید، همچنین سازمان برنامه و بودجه در این خصوص به تکالیف خود عمل کند.

پورابراهیمی در تذکر دیگری خطاب به وزیر راه و شهرسازی،‌اظهار کرد: چند سال است پروژه باند فرودگاه کرمان بلاتکلیف مانده و هنوز تصمیم‌گیری در خصوص آن صورت نگرفته؛ لذا لازم است هر چه سریع‌تر ساختمان و مجموعه باند فرودگاهی کرمان و همچنین مسئله ورود و خروج مسافران که ۳۰ سال بلاتکلیف است رسیدگی شود.
 
کلمات کلیدی : تجمع بازنشستگان فولاد + مجلس + پورابراهیمی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۶ ۱۵:۳۲:۱۲
میرسد شما جوش زیاد نزن (4537393) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۶ ۱۸:۰۲:۳۹
نمايندگان مجلس فقط شعار حمايت از اين وان سر ميزهند وقتي دولت لايحه براي حمايت از باز نشستگان به مجلس مي اورد چرا شما از انچه دولت دررنظر گرفته حمايت نمي كنيد وان را كاهش مدهيد؟ (4537524) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۶ ۱۹:۱۲:۳۱
در عوض تامین اجتماعی برای بازنشسته هاحقوقهای بالائی میدهد که درمقایسه با سایر ادارات خیلی زیاد است (4537564) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.