توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 460873
غول انرژی آلمان خواستار لغو تحریم ها علیه روسیه شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۲
مدیر عامل شرکت وینترشل ماریو مهرن، در مصاحبه ای با یکی از روزنامه های آلمان اذعان کرد، "مجازات اتحادیه اروپا علیه روسیه به دلیل بحران اوکراین شرقی باعث آسیب قابل توجهی به تجارت شده و باید به تدریج کاهش یابد".

به گزارش تابناک و به نقل از Russia today، رئیس بزرگترین تولید کننده نفت خام و گاز طبیعی آلمان به استناد درخواست تجدید نظر مشابه توسط فرانک والتر اشتاین مایر، وزیر امور خارجه سابق آلمان، خواستار بررسی چگونگی رفع تحریم ها شد.


وی افزود، "اقدامات تنبیهی علاوه بر اقتصاد روسیه، تجارت بین روسیه و اروپا را دچار مشکل کرده اما هیچ اقدامی در جهت حل این بحران سیاسی صورت نگرفته است".

 

مدیر عامل شرکت وینترشل هشدار داد، اگر تحریم ها باقی بماند، اروپا ممکن است همکاری روسیه را از دست بدهد. به نقل از روزنامه آلمانی Handelsblatt ، اگر مسکو صبر و شکیبایی خود را از دست بدهد ممکن است ارتباط خود را با اتحادیه اروپا قطع کند.

 

مهرن از مقامات اروپایی در خواست کرد، درصورت پیشرفت حل بحران شرق اوکراین، تحریم ها را علیه روسیه کاهش دهند.

 

مدیر عامل وینترشل که شریک شرکت گازپروم روسیه نیز می باشد،  در مورد برنامه ای جهت ساخت خط لوله نورد استریم2 سخن گفت و بر ضرورت واردات گاز طبیعی به اروپا، تاکید کرد.
 
کلمات کلیدی : آلمان+تحریم روسیه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.