توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 448840
ترامپ: با هزینه ای که در خاورمیانه کردیم، می توانستیم آمریکا را سه باره بسازیم/ آدمهای بد را بیرون می‌کنم!
تاریخ انتشار : شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۲۱
مهر نوشت: رئیس جمهور آمریکا در جمع محافظه کاران در مریلند به انتقاد از رسانه ‌ها پرداخت و از سیاست خارجی دولت اوباما انتقاد کرد و گفت: «من به دنبال یک سیاست خارجی موفق هستم».

به گزارش راشاتودی، رئیس جمهوری آمریکا در سخنرانی خود در «کنفرانس اقدام سیاسی محافظه کاران» از عمل به وعده های انتخاباتی خود- از حفاظت از مرزها و نبرد علیه تروریسم گرفته تا بازسازی صنایع و ارتش آمریکا- سخن گفت.

وی در خصوص رسانه های جمعی گفت که «رسانه ها به پیروزی ما باور نداشتند. آنها قدرت مردم را دست کم گرفتند و مردم به آنها ثابت کردند که در اشتباهند».

ترامپ در ادامه گفت: «من مخالف رسانه ها نیستم». وی در توضیح یک پیام توئیتری خود مبنی بر اینکه رسانه ها «دشمنان مردم هستند»،‌ گفت که تنها با رسانه ها یا مطبوعاتی که به انتشار «اخبار جعلی» می پردازند،‌ مخالف است.

رئیس جمهور آمریکا با درخواست از رسانه ها به خودداری از نقل قول و انتشار اخبار از منابع ناشناس و ذکر نام اشخاص گفت: «من مخالف افرادی هستم که این منابع [خبری] و داستانها را [بطور جعلی] می سازند».

ترامپ در ادامه گفت که انتقاد از روزنامه نگاران خلاف قانون حمایت از آزادی بیان نیست.

وی از سیاست خارجی دولت اوباما انتقاد کرد و گفت: «ما سالها برای دیگران جنگیدیم و از آنها دفاع کردیم اما از مردم خودمان غافل بودیم. من می خواهم امنیت کشورم را تقویت کنم».

ترامپ در بخش دیگری از این سخنرانی گفت که «ما ملتی هستیم که شهروندان خودش را در اولویت قرار می‌دهد».

رئیس جمهور آمریکا افزود: با هزینه ای که در خاورمیانه کردیم، می توانستیم آمریکا را سه باره بسازیم».

وی تصریح کرد: «ما سالها برای دیگران جنگیدیم و از آنها دفاع کردیم، اما از مردم خودمان غافل بودیم. من می خواهم امنیت کشورم را تقویت کنم».

ترامپ همچنین درباره طرحش برای اخراج مهاجران غیرقانونی از خاک آمریکا گفت: «ما در حال اخراج آدم‌ های بد از کشور هستیم».
۱۳۹۶/۰۲/۰۹ ۰۷:۵۸
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۰ ۱۲:۳۳
 
۱۳۹۵/۱۱/۲۰ ۰۳:۰۵
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۹ ۲۱:۲۴
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۷ ۱۵:۱۱
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۷ ۱۳:۱۸
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۷ ۱۱:۳۹
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۶ ۱۷:۲۳
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۶ ۱۷:۱۲
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۶ ۱۳:۱۱
 
 
کلمات کلیدی : ترامپ+قانون لغو ویزا+اقدامات ترامپ+مهاجرت به آمریکا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.