نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 354943
وقتی پیش بینی مهماندار هواپیمای مصری درست از آب در می‌آید
تاریخ انتشار : جمعه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۰
مهماندار هواپیمای ایرباس مصر که قسمتهایی از لاشه آن در شمال این کشور کشف شده است، حدود دو سال قبل مرگش را پیش بینی کرده بود.

به گزارش تسنیم به نقل از روسیا الیوم، هواپیمایی مصر صبح روز پنجشنبه از ناپدید شدن یک فروند هواپیمای متعلق به خطوط هوایی این کشور که از فرودگاه شارل دوگل پاریس عازم فرودگاه قاهره بود خبر داد.

پرواز شماره MS۸۰۴ ساعت ۲۳:۰۹ به‌وقت پاریس از فرودگاه شارل دوگل به‌مقصد فرودگاه قاهره حرکت کرد و بامداد روز پنجشنبه از صفحه مدارها خارج و ناپدید شد.

نیروهای مسلح مصر ساعاتی قبل از کشف برخی از اجزای لاشه این هواپیما و وسایل شخصی مسافران فاصله ۲۹۰ کیلومتری شمال اسکندریه واقع در شمال این کشور خبر دادند.

سمر عز الدین نام یکی از مهمانداران این هواپیما است. وی در تاریخ ۲۶ سبتامبر سال ۲۰۱۴ میلادی، با انتشار عکسی در صفحه فیسبوک خود، مرگش را در یک سانحه هوایی پیش بینی کرده بود.

بر اساس این گزارش، این عکس که عز الدین چندین بار آن را در صفحه خود بر روی فیسبوک منتشر کرده است، عکس یک مهماندار هواپیما است که در حال حمل چمدانش در دریا است و همچنین بدنه یک هواپیما که در دریا سقوط کرده در این عکس دیده می شود.
 
کلمات کلیدی : هواپیما، مصر ، بمب
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۳۱ ۱۸:۵۱:۵۵
پیش بینی نبوده بلکه بعد اینکه اون هواپیمای مالزی سقوط کرده یه شوخی کرده و از این کارها مهاماندارها احتمالا زیاد کردن (3715547) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۲-۳۱ ۲۱:۰۰:۱۵
هیچ مهمانداری نیست که به سقط هواپیما و مرگش در سقوط فکر نکرده باشه و به دیگران نگفته باشه.
اگر این اسمش پیش بینی باشه تمام سقوطهای جهان رو مهمانداران قبلاً پیش بینی کردند! (3715728) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۳۱ ۲۲:۲۴:۱۸
نکنه کار خودش بوده باشه...!!! (3715855) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
وقتی پیش بینی مهماندار هواپیمای مصری درست از آب در می‌آید