توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 426141
تسلط ارتش سوریه بر «نقطة الرادار» در جنوب غرب تدمر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۳
ارتش سوریه و نیروهای مسلح این کشور موفق شدند در اطراف روستای «شریفه» واقع در جنوب غرب تدمر کنترل «نطقة الرادار» را به دست گیرند.

به گزارش فارس، یک منبع نظامی گزارش داد که ارتش سوریه عملیات دقیقی را به مراکز تجمع و تحرکات تروریستهای داعش در جنوب غرب تدمر انجام داد.

این منبع به خبرگزاری «سانا» اعلام کرد که این عملیات در روستای «شریفه» صورت گرفت و نیروهای ارتش سوریه موفق شدند کنترل «نطقة الرادار» واقع در اطراف این روستا را به دست گیرند.

به گفته این منبع، در این عملیات دهها تروریست داعش کشته و زخمی شده و یک خودروی زرهی، یک موشک‌انداز و دو خودروی مجهز به دوشکا منهدم شد.

در ریف شمالی این استان نیز ارتش سوریه مواضع تروریست‌های جبهة النصره را در «تیر معلة، الغنطو، مزارع أبو العز و عز الدین و حوش حجو و روستای تل دو در منطقه الحوله» هدف قرار داد که در جریان این عملیات نیز شمار زیادی از تروریستها از پای درآمدند.

ارتش سوریه همچنین مواضع داعش را در اطراف روستای شریفه واقع در 10 کیلومتری شمال غرب فرودگاه نظامی «تی4» هدف قرار داد.

جنگنده های سوری نیز مواضع عناصر داعش را در نزدیکی دو راهی «القریتین و بئر الفواعره» هدف قرار دادند و همچنین 4 خودور و دو تانک این گروه را در شمال «سد ابوکله» و شرق شهر تدمر منهدم کردند.
 
 
کلمات کلیدی : داعش، سوریه، تدمر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.