توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 280549
اکران رستاخیز در ۵۰ سینمای کشور
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۲۵
سخنگوی شورای نمایش فیلم حوزه هنری از آغاز اکران رستاخیز در ۵۰ سینمای کشور از چهارشنبه ۲۴ تیر ماه خبر داد.

به گزارش مهر، غلامرضا فرجی پیش از ظهر شنبه در نشست خبری فیلم سینمایی رستاخیز در حوزه هنری فارس با بیان اینکه بعضی فیلمها در اولویت سینماهای حوزه هنری قرار ندارند، بیان کرد: این جرم نیست که بعضی سینماهای کشور فیلمی را اکران نکنند.

آغاز اکران رستاخیز در ۵۰ سینما

مدیر توزیع فیلم های حوزه هنری و فیلم سینمایی رستاخیز در این نشست که با حضور احمدرضا درویش، نویسنده و کارگردان رستاخیز برگزار شد، از اکران عمومی این فیلم خبر داد و گفت: اکران فیلم سینمایی رستاخیز از چهارشنبه ۲۴ تیرماه جاری همزمان در ۵۰ سینمای کشور به روی پرده می رود.

فرجی با اعلام اینکه در شیراز سالن های سعدی و فلسطین در گروه سینماهای نمایش دهنده این فیلم قرار دارند، افزود: علت اینکه این سینماها برای اکران رستاخیز در شیراز انتخاب شده اند به لحاظ کیفیتی است که از نمایش این فیلم انتظار می رود.

وی افزود: سینماهای واقع در چهارراه زند شیراز به خاطر کیفیت در یک رده قرار دارند.

سخنگوی شورای نمایش فیلم حوزه هنری گفت: در سینما «شیراز» نیز نمایش فیلم رستاخیز برای گروه های دانش آموزی به صورت اکران روزانه انجام می گیرد.

مدیر توزیع فیلم های حوزه هنری تصریح کرد: نمایش فیلم رستاخیز به سرگروهی سینما آزادی تهران انجام می گیرد.

در شیراز سینمایی در حد و اندازه های استاندارد کم پیدا می شود

معاون سینمایی حوزه هنری فارس نیز در این نشست خبری با توجه به اینکه رستاخیز بر اساس استاندارهای جهانی ساخته شده است، گفت: برای نمایش این فیلم در شیراز سینمایی در حد و اندازه های استاندارد کم پیدا می شود.

غلامرضا کاظمی خواستار به روز شدن سالن های سینما در شیراز شد و بیان کرد: سینماداران به تنهایی نمی توانند از پس هزینه های به روز رسانی سالنها برآیند. زیرا بودجه ها برای سالن های سینما به صورت استانی تعریف شده است.

وی تاکید کرد: تلاش می کنیم با وجود این امکانات، فیلم سینمایی رستاخیز به بهترین نحو در سینماهای شیراز اکران شود.
 
کلمات کلیدی : سینما+رستاخیز