توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 480745
رئیس برکنار شده FBI: دولت ترامپ مرا بدنام کرد/ روسیه بدون شک در انتخابات دخالت کرد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۳
رئیس برکنار شده اف‌بی‌آی در نشستی روز پنجشنبه گفت که دولت دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا وی را بدنام کرده است.

به گزارش فارس، «جیمز کومی»، رئیس برکنار شده «اف‌بی‌آی» در نشستی روز پنجشنبه گفت که دولت «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا وی و اف‌بی‌آی را بدنام کرده است. 

وی که در نشست علنی کمیته اطلاعاتی مجلس سنا حضور داشت گفت که ترامپ بارها از عملکرد او در اف‌بی‌آی تمجید کرده و از او خواسته بود که در سمتش باقی بماند. 

کومی همچنین گفت که پس از شنیدن اخراج از سمتش به عنوان یک شهروند عادی به منزلش رفته اما شنیدن دلایل مختلف و متناقض درباره دلایل اخراجش او را «نگران و گیج» کرده است. 

کاخ سفید پس از اخراج کومی ادعا کرده بود که کارمندان اف‌بی‌آی اعتماد به وی را از دست داده بودند. کومی گفت: «اینها به کلام ساده دروغ بودند.»

وی در پاسخ به سوال یک سناتور که آیا ترامپ در هیچ یک از مراحل تحقیقات اف‌بی‌آی درباره دخالت ادعایی روسیه در انتخابات ریاست‌جمهوری، مانع‌تراشی کرده، پاسخ منفی داد اما گفت: «درباره دخالت روسیه در انتخابات ریاست‌جمهوری سال 2016 شکی وجود ندارد.»
 
کلمات کلیدی : انتخابات آمریکا+روسیه+رئیس سابق اف بی آی+ترامپ+کومی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.