توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 402732
سرپرست سپاهان: درگیری بازیکنان کذب محض است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۱
سرپرست سپاهان درباره شایعه درگیری بازیکنان و همچنین خداحافظی نویدکیا توضیح داد.

مهدی اخوان در گفت‌وگو با ایسنا، درباره خداحافظی محرم نویدکیا اظهار کرد: او خودش گفت که دیگر نمی‌تواند بازی کند و می‌خواهد خداحافظی کند وخودتان دیدید که بازیکنان نگذاشتند.

وی با بیان این که هیچ برنامه‌ای در نظر نگرفته بودیم و همه چیز ناگهانی انجام شد، ادامه داد: همه چیز دست نویدکیا است. فعلا که خداحافظی این بازیکن منتفی است تا امروز به تمرینات بیاید و با او صحبت کنیم.

اخوان با بیان این که نویدکیا می‌تواند به سپاهان کمک کند، اما انتخاب خودش این بود که در بازی دیروز خداحافظی کند، اضافه کرد: سبحانی نیز به این بازیکن گفت اجازه بده در جای بهتر و در نقش جهان این کار را انجام بده، اما نویدکیا گفت نه می خواهم در بازی با ذوب آهن خداحافظی کنم.

سرپرست تیم فوتبال سپاهان درباره باخت این تیم برابر ذوب آهن، گفت: ذوب آهن بهتر بود همین.

وی در پاسخ به این سئوال که درگیری بازیکنانی همچون هلیچی، قائد رحمتی و ریکانی صحت دارد یا خیر و آیا همین امر باعث شده اسم این بازیکنان در لیست تیم نباشد، گفت: این صحبت ها کذب محض است، ما که نمی‌توانیم تمام بازیکنان‌مان را درون زمین بفرستیم.
 
کلمات کلیدی : محرم نویدکیا+تیم فوتبال سپاهان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.