توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 429030
واکنش ترامپ به ادعای پیروزی اوباما
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۷
دونالد ترامپ به اظهارات اوباما درباره پیروزی در انتخابات برای بار سوم واکنش نشان داد.

باراک اوباما، رئیس‌جمهوری آمریکا در مصاحبه‌ای اعلام کرد درصورت شرکت در انتخابات برای بار سوم هم به عنوان رئیس‌جمهور انتخاب می‌شده است. این اظهارنظر اوباما با واکنش دونالد ترامپ مواجه شد. وی در صفحه توییتر خود با اشاره به تعهد شرکت‌های آمریکایی در ایجاد شغل در خارج از این کشور، مبارزه با داعش و قانون خدمات بهداشتی اوباما با ارسال پیامی نوشت: محال است.

باراک اوباما طی سخنانی اعلام کرده که مطمئن است می‌توانست برای بارسوم نیز به عنوان رئیس جمهور آمریکا انتخاب شود و دیدگاه سیاسی وی همچنان با اقبال گسترده‌ای در میان مردم آمریکا مواجه است.

وی که با سی‌ان‌ان مصاحبه می‌کرد و در حالی که تنها 3 هفته دیگر در کاخ سفید باقی خواهد ماند گفت که معتقد است مردم آمریکا همچنان حامی دیدگاه پیشروی وی بوده هر چند که در انتخابات به رقیب سیاسی وی رای دادند.

برایان فالون، سخنگوی هیلاری کلینتون نیز در پیامی توییتری نوشت درصورت عدم انتشار بیانیه اف‌بی آی دقیقا پیش از انتخابات مسلما ترامپ قادر به شکست کلینتون نبود.
 
 
کلمات کلیدی : ترامپ + آمریکا + باراک اوباما
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.