نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 437932
آخرین تماس تلفنی اوباما در کاخ سفید با چه کسی بود؟
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۰۰
باراک اوباما در آخرین روز حضورش در کاخ سفید با شخصی تماس گرفت که بارها از سوی ترامپ مورد انتقاد قرار گرفته است.

به گزارش تسنیم، "باراک اوباما" رئیس جمهور سابق آمریکا در آخرین روز ریاست جمهوری‌اش با "آنگلا مرکل"، صدر اعظم آلمان تماس گرفت و از او بخاطر تداوم همکاری و روابط دوستانه در طول ریاست جمهوری‌اش قدردانی کرد. میشل اوباما نیز برای دقایقی گوشی تلفن را از همسرش گرفت و از صدراعظم آلمان تشکر کرد.
کاخ سفید در بیانیه ای اعلام کرد: "رئیس جمهور از آنگلا مرکل بخاطر قدرت، شجاعت و حمایت مداومش تشکر کرد. بخاطر 8 سال دوستی و همکاری مستمر، رئیس جمهور تصمیم گرفت آخرین تماس تلفنی که در کاخ سفید برقرار می کند با آنگلا مرکل باشد."

باراک اوباما در طول 8 سال ریاست جمهوری‌اش توانست پیوندی قوی با آنگلا مرکل برقرار کند. این درحالیست که دونالد ترامپ به طور صریح مرکل را مورد انتقاد قرار داده است. ترامپ اعلام کرده است آنگلا مرکل با پذیرفتن صدها هزار پناهجو در کشورش اشتباه فاجعه باری را مرتکب شده است.
آنگلا مرکل قرار است در سال آینده میلادی مجددا در انتخابات آلمان شرکت کند و انتظار می رود همچنان بتواند پیروز این انتخابات شود.
 
 
کلمات کلیدی : باراک اوباما+کاخ سفید
 
Canada
۱۳۹۵-۱۱-۰۴ ۰۲:۰۶:۱۲
"ترامپ اعلام کرده است آنگلا مرکل با پذیرفتن صدها هزار پناهجو در کشورش اشتباه فاجعه باری را مرتکب شده است"
آخه یکی نیست به ترامپ بگه به تو چه آخه (4131808) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.