نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 285535
تصویر پوستر هسته ای جدیدی که قرار است در تهران نصب شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۵۴
روزنامه جوان نوشت:

به زودي شهرونداني كه از زير پل‌هاي شهر عبور مي‌كنند با پوستر جديدي مواجه خواهند شد كه به مناسبت دوران پس از مذاكرات هسته‌اي طراحي شده است؛ اين پوستر با شعار «يك ملت هستيم؛ چه در مذاكره، چه در مبارزه»‌ بر عرشه پل‌هاي شهر نصب مي‌شود.

خانه طراحان انقلاب اسلامي در ادامه سلسله پوسترهاي مناسبتي كه منتشر مي‌كند، بار ديگر پوستري را با موضوع مذاكرات هسته‌اي منتشر كرده است؛ در اين پوستر شخصي كه مي‌تواند نماد مذاكره‌كننده هسته‌اي ايران يا در مفهومي جامع‌تر نماد يك ايراني باشد در حالي مشاهده مي‌شود كه يك طرف لباسش كتي مشكي رنگ با نماد پرچم جمهوري اسلامي بر سينه است و طرف ديگرش لباس نظامي و ارتشي.
اين پوستر كه با شعار «‌يك ملت هستيم؛ چه در مذاكره، چه در مبارزه» منتشر شده، چندمين پوستر و طرحي است كه در طول دوره مذاكرات هسته‌اي توسط خانه طراحان انقلاب اسلامي طراحي و اكران مي‌شود.

طراحان خانه طراحان انقلاب اسلامي، تقريباً براي هر مناسبت تاريخي و موضوعي، طرحي را منتشر مي‌كنند كه از ميان آنها پاي شماري براي نصب بر عرشه پل‌ها و ساختمان‌ها به سطح شهر مي‌رسد. براي مثال خانه طراحان انقلاب اسلامي علاوه بر انتشار پوستر اخير، در روزهاي گذشته نيز اقدام به انتشار پوسترهايي به مناسبت سالروز وفات شيخ بهايي، سالروز شكست عمليات فروغ جاويدان منافقين، سالروز تخريب قبرستان بقيع ، قطعنامه ۵۹۸ و عيد فطر كرده است.

حالا براي چندمين بار است كه پوسترهاي مرتبط با موضوع مذاكرات هسته‌اي اين مركز بر ديوارهاي سطح شهر و عرشه پل‌هاي شهري نقش مي‌بندد؛ اين بار اما پوستر طراحي شده قرابت معناداري با اوضاع و احوال كنوني كشور دارد، جايي كه خوش‌بيني و بدبيني نسبت به توافق شكل گرفته منجر به ايجاد دودستگي در فضاي سياسي و حتي اجتماعي كشور شده است اما پوستر اخير جامعه و جمعيت موافق و مخالف را به يكپارچگي فرا مي‌خواند.
 
کلمات کلیدی : هسته ای+ پوستر
 
فرزند ایران
۱۳۹۴-۰۵-۰۶ ۰۸:۱۹:۵۲
زنده باد
هرچند از نحوه توافق هسته ای خوشحال نیستم ولی ما یک ملت هستیم هسته ای و ... در مقابل اتحاد ما با هم با ارزش نیست. (3074403) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.