توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 475732
اولین خودروی الکتریکی سوبارو تا 2021 می‌آید + عکس
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۹
سوبارو جزو خودروسازانی است که به رقابت جهانی برای رفتن به سمت پیشرانه های الکتریکی پیوسته است. طراحان پلتفرم جدید متغیر این شرکت که روی تازه ترین نسل از ایپمرزا قرار گرفته، هنگام طراحی آن استفاده از باتری برای پیشرانه‌های الکتریکی را نیز در نظر داشته‌اند.
 
وب سایت عصر خودرو نوشت: سوبارو جزو خودروسازانی است که به رقابت جهانی برای رفتن به سمت پیشرانه های الکتریکی پیوسته است.
 
 اولین خودروی الکتریکی سوبارو قبل از ۲۰۲۱ می‌آید

طراحان پلتفرم جدید متغیر این شرکت که روی تازه ترین نسل از ایپمرزا قرار گرفته، هنگام طراحی آن استفاده از باتری برای پیشرانه‌های الکتریکی را نیز در نظر داشته‌اند.
 
 اولین خودروی الکتریکی سوبارو قبل از ۲۰۲۱ می‌آید
 

به گزارش بلومبرگ، سوبارو در سال جاری میلادی 1.2 میلیارد دلار در زمینه تحقیقات و توسعه صرف خواهد کرد. بخشی از این مبلغ برای توسعه یک پیشرانه هیبریدی پلاگین صرف می‌شود که قرار است سال آینده به بازار بیاید و ممکن است روی مدل کراسترک(خودروی موجود در تصاویر) یا در کراس اور هفت نفره این شرکت قرار بگیرد.
 
 اولین خودروی الکتریکی سوبارو قبل از ۲۰۲۱ می‌آید
 

این خودروساز ژاپنی همچنین در حال طراحی یک پیشرانه تمام الکتریکی است. جزئیات چندانی درباره اولین مدل الکتریکی سوبارو منتشر نشده است اما یاسویوکی یوشیناگا مدیرعامل سوبارو تایید کرد که این خودرو نسخه ای از مدل های کنونی موجود این شرکت خواهد بود و یک خودروی مستقل همچون نیسان لیف یا شورولت بولت نیست.  
 
 اولین خودروی الکتریکی سوبارو قبل از ۲۰۲۱ می‌آید
 

سوبارو انتظار دارد اولین ورود این شرکت به سگمنت خودروهای الکتریکی قبل از سال 2021 رخ دهد.
 
کلمات کلیدی : خودرو + صنعت خودروسازی + خودروی الکتریکی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.