توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 456337
تقدیر تاج از عوامل پیروزی مقابل قطر
رییس فدراسیون فوتبال از همکاری جامعه فوتبال،رسانه ها و آحاد مردم تقدیر کرد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۵
به گزارش الف و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال،مهدی تاج پس از پیروزی تیم ملی ایران مقابل قطر،مطلبی منتشر کرد.

در این مطلب آمده است:

پیروزی ارزشمند تیم ملی در بهار 96،پیام آور شادی در میان آحاد جامعه شد تا به امید پروردگار سال نکوی فوتبال ما از بهارش پیدا باشد.

برخود وظیفه می دانم از تلاش مجدانه کادر فنی شایسته و بازیکنان متعصب تیم ملی در آوردگاهی که با بی مهری هایی به اعضای تیم ملی کشورمان و به ویژه سرمربی محترم از سوی میزبان همراه بود کمال سپاس را داشته باشم.

بی تردید در راه این موفقیت،نقش بی بدیل وزیر  محترم ورزش و جوانان در یاری و همراهی،کلیه باشگاهها،حمایت گران سنگ مردمی و راهنمایی اهالی رسانه نقش اساسی ایفا کرد.

روشن است که تیم ملی برای تحقق آرزوی دومین صعود متوالی به جام جهانی،نیازمند تداوم حمایت هاست و امید آنکه چنین شب های درخشانی که ایران و ایرانی در سایه تعصب شیرمردانش افتخارآفرینی می کند تکرار شود.

آنچه امشب در آوردگاه دوحه رخ نمود،ثمره همین عشق و علاقه به ایران عزیزمان بود.آنجا که هواداران عزیز ایرانی به رغم قیمت بالای بلیط مسابقه برای حمایت از تیم کشورشان سنگ تمام گذاشتند.
 
کلمات کلیدی : تیم ملی ایران+تیم ملی قطر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.