توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 450739
پرونده دو بازیکن خارجی استقلال بسته شد
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۲
مدیرعامل باشگاه استقلال از پرداخت بخشی از مطالبات بازیکنان خارجی این تیم خبر داد و تاکید کرد که هیچ خطری آبی پوشان را تهدید نمی کند.

سیدرضا افتخاری در گفتگو با سایت باشگاه استقلال، ضمن تبریک موفقیت های اخیر این تیم گفت: در آستانه سال جدید ضمن تبریک سال نو و پیروزی‌های درخشان تیم استقلال در مسابقات لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا و تشکر از همه هواداران عزیز تیم استقلال بخاطر حمایت های آنان باید بگویم که با اقدامات مؤثر و بموقع انجام شده در روزهای اخیر، مطالبات بازیکنان خارجی که از گذشته باقی مانده بود و باشگاه را تهدید می کرد به شرح ذیل اقدام گردید:

١- مبلغ یک میلیارد تومان بابت لیام ردی و هلمکه، پرداخت و پرونده آنان مختومه شد.

٢- با توافق انجام شده مقرر شد مطالبات ساموئل درسه قسط پرداخت شود که قسط اول آن به مبلغ یکصد هزار دلار روز پنجشنبه پرداخت شد.

٣- درمورد پرونده پروپئیچ، وکیل ایتالیایی باشگاه از طریق دادگاه عالی فیفا درخواست تجدید نظر نموده که رسیدگی به آن بیش از یک سال طول می کشد، بنابراین درحال حاضر هیچ خطری باشگاه را تهدید نمی کند.

وی در پایان افزود: لازم می دانم از اعضای تیم استقلال که خویشتن داری نشان داده و با مدیریت باشگاه همکاری نمودند تا مطالبات بازیکنان خارجی پرداخت شود تشکر نمایم. همانطوری که درجلسه با اعضای تیم درعمان قول دادم از فردا تمام تلاش خودم را در خصوص پرداخت مطالبات آنان خواهم نمود.
 
کلمات کلیدی : استقلال + سیدرضا افتخاری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.