توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 490636
اتهام جدید اشتون کارتر به «باراک اوباما»
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۵
وزیر دفاع سابق آمریکا در سخنانی رئیس جمهور سابق این کشور را متهم به عدم اقدام کافی در مقابله با رخنه اینترنتی روس‌ها در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده نمود.

به گزارش فارس، وزیر دفاع سابق آمریکا رئیس جمهور سابق این کشور را متهم به عدم اقدام کافی در مقابله با رخنه اینترنتی روس‌ها در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده نمود.

وزیر دفاع سابق آمریکا در سخنانی رئیس جمهور سابق این کشور را متهم به عدم اقدام کافی در مقابله با رخنه اینترنتی روس‌ها در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده نمود.

«اشتون کارتر» روز یکشنبه گفت که اقدام‌های «باراک اوباما» رئیس جمهور قبلی کشور در زمینه رخنه اینترنتی کافی نبود .

«نیکی هیلی» سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد نیز روز گذشته  گفت که با وجود امتناع  «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا از بیان دخالت روسیه در انتخابات ایالات متحده، همه به دخالت این کشور در انتخابات سال 2016 آمریکا و دیگر انتخابات‌های جهان واقفند.

به نوشته نشریه «هیل» هیلی در گفت‌و‌گو با خبرنگار شبکه خبری «سی‌ان‌ان» گفت: «همه می‌دانند که روسیه در انتخابات ما دخالت کرد.»

سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد در این زمینه به سی‌ان‌ان گفت: «روس‌ها در حال دخالت در انتخابات کشورها در چندین قاره هستند و سعی دارند بدین وسیله موجب ناآرامی در داخل کشورها شوند. این را فقط ما نمی‌گوییم. فکر می‌کنم شما از دیگر رهبران کشورها می‌شنوید (که خطاب به روسیه خواهند گفت) این اقدام‌های آزار دهنده را قطع کنید. دیگر تحمل این کارها را نداریم.»
 
 
کلمات کلیدی : روسیه+اوباما+انتخابات آمریکا+اشتون کارتر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.