توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 420831
گاف جانسون در مصاحبه با اسکای نیوز
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۱
وزیر خارجه انگلیس در مصاحبه با اسکای نیوز زمانی که از او درباره نام رئیس‌جمهوری کره‌جنوبی سوال می‌شود، از ادامه مصاحبه صرف‌نظر می‌کند.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه گاردین، بوریس جانسون وزیر امور خارجه انگلیس در زمان مصاحبه با شبکه تلویزیونی اسکای نیوز زمانی که از او نام رئیس‌جمهوری کره‌جنوبی پرسیده می‌شود، آنجا را ترک می‌کند. وزیر امور خارجه انگلیس گفته است که برای "امتحان دادن درباره رهبران سراسر جهان" آماده نبوده است.

جانسون در یکی از برنامه‌های این شبکه تلویزیونی شرکت کرده بود و در ابتدا با خوشحالی به سوال اول که از او نام وزیر امور خارجه فرانسه پرسیده شد، پاسخ داد. اما زمانی که از او درباره نام رئیس‌جمهوری کره‌جنوبی سوال می‌شود، او با دستپاچگی به مجری برنامه می‌گوید: قرار نیست پاپ کوئیز (امتحانی که به حالت مسابقه در بارها و میخانه‌ها برگزار می‌شود) درباره رهبران سراسر جهان گرفته شود. من با کمال احترام شما را به یک بار دعوت می‌کنم و می‌توانیم آنجا بیشتر درباره آن صحبت کنیم. حس بدی دارم و احساس می‌کنم که اگر پاسخ شما را بدهم، شما سوالات دیگری مطرح می‌کنید. روز خوبی داشته باشید. به امید دیدار.

 بوریس جانسون پس از بیان این سخنان از استودیو خارج شد.
 
کلمات کلیدی : وزیر خارجه انگلیس، بوریس جانسون
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.