نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 429751
اجرای «طرح ترافیک» در محدوده زوج و فرد در روز شنبه
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به اجرای طرح ترافیک در محدوده زوج فرد تا ساعت 19 از تشدید برخورد با خودروهای آلاینده و دودزا و همچنین مخدوش کردن پلاک خودروها خبر داد.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۴
سردار محمدرضا مهماندار در گفت‌وگو با ایسنا، اظهارکرد: شب گذشته کمیته کاهش آلودگی هوای شهر تهران در شرایط اضطرار تشکیل جلسه داده و با توجه به افزایش آلاینده‌ها در آسمان شهر تهران تصمیم بر آن شد تا از روز شنبه ( ١١ دی ماه) محدودیت طرح ترافیک در محدوده زوج و فرد اجرا شده و این محدودیت نیز تا ساعت 19 ادامه داشته باشد.

وی با بیان اینکه اجرای این محدودیت بر اساس مصوبه تا روز سه شنبه ادامه خواهد داشت، گفت: محدوده طرح زوج و فرد از شمال به بزرگراه همت، از شرق به بزرگراه امام علی، از جنوب به بزرگراه بعثث و از غرب به بزرگراه‌های چمران و نواب محدود می شود.

وی با بیان اینکه تنها خودروهای دارای مجوز طرح ترافیک اجازه تردد در محدوده طرح زوج و فرد و ترافیک را خواهند داشت، گفت: خودروهای غیرمجاز توسط دوربین‌ها اعمال قانون و 20 هزار تومان به ازای هر ساعت جریمه خواهند شد.

مهماندار همچنین از تشدید برخورد با خودروهای آلاینده و فاقد معاینه فنی خبر داد و افزود: همچنین طرح برخورد با مخدوش کردن پلاک نیز در این ایام تشدید می شود و گشت های محسوس و نامحسوس پلیس راهور با گشت زنی و در سطح شهر و همچنین استقرار در اطراف مبادی طرح ترافیک با خودروهایی که اقدام به مخدوش یا پوشاندن پلاک خود کرده باشند، برخورد خواهند کرد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ضمن درخواست از شهروندان برای پرهیز از ترددهای غیرضرور در شهر تهران اظهارکرد: بهتر است شهروندان برای حضور در محل کار و تردد در شهر نیز از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده کنند.
 
کلمات کلیدی : آلودگی هوای تهران+طرح ترافیک+طرح زوج و فرد
 
محمد جواد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۰ ۱۳:۴۲:۳۰
کدام ناوگان عمومی؟ اکثر مسیرها فقط تاکسی هور است که در این مواقع بعلت نبود مسافرکشهای شخصی تاکسی ها جولان داده و فقط دربست سوار میکنند (4091686) (alef-11)
 
كريمي
United States
۱۳۹۵-۱۰-۱۰ ۱۴:۵۶:۵۴
اين كار هيچ فايده اي نداره، فقط بايد طرح زوج وفرد از درب منازل تا پايان سال اجرا شود، مردم از اين تصميمات ناكارامد ونيم بند خسته شده اند، همه مريضند واز ناكارامدي مديران منزجر. (4091782) (alef-11)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۰ ۱۹:۳۷:۲۵
دوست عزیز شما یا ماشین نداری و یا برای کار و زندگی به مرکز شهر تردد نداری و ..... اینگونه نظر می دهی (4092093) (alef-11)
 
ناصريان
United States
۱۳۹۵-۱۰-۱۰ ۱۵:۱۳:۳۴
فاجعه انساني بدتر از جنگ تحميلي رخ داده انوقت اينها از اجراي حتي يك طرح ساده مثل زوج وفرد از درب منازل عاجزند!!! (4091806) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.