توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508654
با داتیس خودرو به سبک ولوو زندگی کنید
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۳
داتیس خودرو به عنوان نماینده رسمی ولوو لایف استایل در ایران معرفی شد.
 
یک خبر خوب برای ولوو سوارها؛ مجموعه سبک زندگی ولوو را از داتیس خودرو بخواهید. شرکت خودرو سازی ولوو سوئد که پیش از این نماینده رسمی در ایران نداشت، پس از انتخاب شرکت داتیس خودرو به عنوان نماینده خود از طریق شریک تجاری خود در آلمان،  نمایندگی رسمی فروش وعرضه محصولات سبک زندگی ولوو در ایران را هم به داتیس خودرو واگذار کرد.


 
خرید مجموعه سبک زندگی شامل وسایل شخصی  مانند عینک، کلاه، البسه خاص ولوو و ... تنها از طریق نماینده رسمی ولوو سوئد در ایران یعنی داتیس خودرو انجام می شود و از این پس ولوو سوارهایی که می خواهند لوکس بودن را به سبک ولوو تجربه کنند می توانند تمامی ملزومات سبک زندگی ولوو را از نماینده رسمی آن در ایران تهیه کنند.


سایت رسمی ولوو سوئد
معرفی رسمی داتیس خودرو توسط شرکت خودروسازی ولوو به عنوان نماینده رسمی فروش ملزومات این شرکت درایران درحالی صورت گرفته است که در طول چند هفته اخیر، هجمه های بسیاری بر علیه نماینده رسمی ولوو در ایران صورت گرفته و برخی رسانه ها با انتشار اخبار کذب سعی در به چالش کشیدن و تخریب این برند محبوب اروپایی و نماینده آن در ایران داشته اند.

علاقه مندان به خرید ملزومات سبک زندگی به شیوه ولوو می توانند با مراجعه به سایت https://collection.volvocars.com/en/ به‌صورت مستقیم به نماینده رسمی این شرکت در ایران دسترسی داشته باشند.
کلمات کلیدی : نماینده رسمی ولوو
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.